آمریکایی ها ترکیه را شوکه کردند

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » آمریکایی ها ترکیه را شوکه کردند

آمریکایی ها ترکیه را شوکه کردندمهر:آمریکا درخواست ترکیه را برای خرید هواپیمای بدون سرنشین و دیگر تسلیحات هوایی رد کرد.
به گزارش خبرنگار مهر از استانبول، درخواست ترکیه برای خرید هواپیمای بدون سرنشین و دیگر تسلیحات هوایی مورد اعتراض مجلس ایالات متحده قرار گرفت.

این در حالی است که آمریکا یک بسته تسلیحاتی و لوازم به جامانده از جنگ عراق را برای ارسال به رژیم صهیونیستی آماده می کند.

پیش از این نیز یک لایحه همکاری امنیتی میان آمریکا و رژیم صهیونیستی از تصویب مجلس سنا گذشت و هم اکنون در وزارت خارجه مطرح شده است.

پیش بینی می شود هنگام مطرح شدن این لایحه در مجلس سنا اختلافات زیادی میان جمهوری خواهان و دموکراتها بوجود آید اما انتظار می رود این لایحه در مجلس سنا با 100 کرسی به تصویب برسد.

“هاوارد برمان” عضو کمیته روابط امور خارجه گفت: این لایحه مساله میان دو حزب نیست بلکه برای حفظ امنیت اسراییل و حفظ وطن یهودیان در جهان است.

اسراییل هر ساله 3 میلیارد دلار پول را از آمریکا به عنوان هدیه می گیرد و مجلس ایالات متحده امسال به این مبلغ 680 میلیون دلار اضافه کرده است.

این در حالی است که بنا به توافق نامه 17 مارس میان وزارت دفاع آمریکا و رژیم صهیونیستی آمریکا در چارچوب طرح سپر آهنی به این رژیم 70 میلیون دلار پرداخت کرده بود.

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : مهرانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل