ازدواج با این دختر و پاداش 40 میلیون دلاری +عکس

آخرین اخبار

خانه » عجیب ولی واقعی » ازدواج با این دختر و پاداش 40 میلیون دلاری +عکس

هر مردی که بتواند دل دختر هم جنسگرای این مرد میلیاردر اهل کشور هنک کمگ را تسخیر کند و با او ازدواج کند پاداشی به ارزش 40 میلیون دلار پول نقد دریافت خواهد کرد.

این خبر در حالی منتشر شد که گفته میشود دختر این مرد که یک معمار برجسته در سطح اروپا میباشد اخیرا با یک خانم که دوست دختر او بوده است در پاریس ازدواج کرده است و حالا پدرش که این ازدواج را قبول ندارد تصمیم گرفته است به این طریق او را سر به راه کند.

 

“جیجی چائو” ۳۳ ساله دختر این مرد ثروتمند میگوید نظری در رابطه با این کار پدرم ندارم اما به نظرم سرگرمی جالبی باشد. این مرد چینی اعلام کرده است قصد او از این کار پیدا کردن یک فرد با استعداد است که سرمایه کافی برای شروع کار و زندگی ندارد و اصلا اهمیتی نمیدهد که داماد آینده اش پولدار باشد یا فقیر تنها چیزی که اهمیت دارد اخلاق و رفتار اوست و اینکه بتواند دختر این مرد را عاشق خود کند.
این خانم فارغ التحصیل رشته معماری از دانشگاه منچستر در سال ۱۹۹۹ است و اکنون در همین زمینه در انگلستان مشغول به کار است.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها:

نظرات کاربران

تعداد نظرات 1

  • فرزاد 05 اکتبر 2012

    اگه آدرسی ازش داشتم یا سایتی وبلاگی یا ایمیلی .
    من صددرصد قانعش می کردم .بدون هیچ تردیدی با من ازدواج کنه

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل