افشای راز دوکیسه پر از تراول در دادگاه

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » افشای راز دوکیسه پر از تراول در دادگاه

 

یازدهمین جلسه محاكمه متهمان پرونده اختلاس از شركت بیمه ایران امروز شنبه در شعبه اول دادگاه كیفری استان تهران برگزار شد.  در جلسه گذشته به اتهامات سه تن از متهمان ‘ ك.م’ یكی از معاونان سابق شركت بیمه ،’ م .ا’مسوول نمایندگی شركت بیمه ایران شعبه فاطمی ، و ‘ ذ.گ ‘ رسیدگی و دفاعیات آنان اخذ شد.

این پرونده حدود 84 متهم در دو بخش كاركنان بیمه ایران و كاركنان استانداری تهران دارد كه علاوه بر اخذ آخرین دفاعیات از متهمان اصلی بخش كاركنان استانداری ، سایر متهمان نیز باید با حضور در دادگاه از اتهامات مطرح شده در كیفرخواست دفاع كنند.

افشای راز دوکیسه پر از تراول در دادگاه
در اولین بخش از یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده اختلاس بیمه ایران نوبت به دفاعیات ذبیح‌زاده نماینده دادستان تهران از کیفر خواست صادر شده برای یکی از متهمان به نام «س ـ ح» رسید.ذبیح‌زاده گفت: اقای «س ـ ح» متهم است به عضویت در شبکه موضوع ماده 4 قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس و کلاهبرداری و همچنین متهم به پولشویی است.

وی افزود: متهم در دفاع از خودش مدعی شد که نمی‌دانم به چه اتهامی محاکمه می‌شود و کارهایی که انجام داده در قالب اجرای دستورات مافوقش بوده است و مبتنی بر مشتری‌مداری بوده است.

ذبیحی‌زاده گفت: در صفحه اول و دوم جلد 78 پرونده حاضر از آقای «ج ـ ر» که کارمند خدماتی بانک تحت امر متهم بوده است بازجویی می‌شود که این فرد مدعی می‌شود به دستور «س ـ ح» تعداد زیادی چک به نام افراد مختلف را وصول کرده و آنها را از طریق چک بانکی رمز‌دار به حساب «ج ـ الف» واریز می‌کردند.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : bultannews.comانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل