اما واتسون و دنیای مد و فشن

آخرین اخبار

خانه » مد لباس و فشن » اما واتسون و دنیای مد و فشن

اما واتسون Emma Watson  در دسته آن ستارگانی قرار می گیرد كه با وجود نداشتن تجربه ای نه چندان زیاد وارد صحنه شد، اما در طی این سالها  مبدل به سوپر استاری شده است  كه در حال حاضر بیشترین دستمزد را دریافت می كند.

 

او اخیرا  هم  وارد دنیای مد شده و در این عرصه نیز در حال پیشرفت می باشد . شهرت وی به دلیل بازی در سری هری پاتر  Harry Potter  می باشد اما من فكر می كنم معصومیت و رفتارهایش برای كسب این موفقیت یاریگر وی بوده اند .

دوران ” هری پاتر و قدیسین مرگ آسا ” تمام شده است و حالا اما دارد سخت تلاش می كند تا از قالب شخصی ایفا شده اش در هری پاتر با نام Hermione Granger خارج شده و شخص دیگری شود . بدین منظور مدل موها و ظاهرش را در شب اكران نخست قسمت اول ” هری پاتر و قدیسین مرگ آسا  Harry Potter and Deathly Hollows part 1 ” در لندن و نیویورك سیتی كه بسیار حیرت انگیز بود را تغییر داد .

 

 

او  كالوین كلین Calvin Klein شیك و رافائل لوپز Rafael Lopez را دوست دارد . 

تیپ اما واتسون در شب اكران نخست قسمت اول ” هری پاتر و قدیسین  مرگ آسا Harry Potter and Deathly Hollows part 1 ” در لندن و نیویورك سیتی

 

 

تیپ اما واتسون در اكران جهانی “هری پاتر و قدیسین مرگ آسا Harry Potter and Deathly Hollows ” در لندن

 

 

ورودش به دنیای مد به سال 2009 بر می گردد، زمانی كه در كالكشن پاییز / زمستان باربری Burbery تبدیل به چهره جدیدی شد و هم چنین در سال 2010 در كالكشن بهار / تابستان هم ظاهر شد . بدین ترتیب عكسش بر روی جلد مجلات برتر قرار گرفت و سوژه عكس عكاسان مشهور دنیای مد كارل لاگر فیلد Karl Lagerfeld ، ماریو تستینو Mario Testino ، نیك نایت Nick Knight شد .

 

 

هم چنین درگیر پروژه People Tree شد و در حال حاضر هم مشغول همكاری با آلبرتا فرتی Alberta Ferreti در حال افتتاح یك شركت  جدید در زمینه پوشاك و پارچه می باشد . وی یكی از ستارگانی است  كه با مدیرت خاص خود به هر تكه از لباسهای مورد استفاده اش شخصیت می بخشد  . سوالی كه در حال حاضر مطرح می شود این است كه با وجود این رهایی در دنیای مد آیا وی می تواند از شر تصویر خود در هری پاتر كه معرف وی در طول دهه گذشته بوده است  خلاصی یابد .

 

 

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل