این خانه انگلیسی 200 میلیارد تومان ارزش دارد +عکس

آخرین اخبار

خانه » علمی و دانستنی » این خانه انگلیسی 200 میلیارد تومان ارزش دارد +عکس

گزان ترین خانه در سرتاسر بریتانیا عمارت 100 میلیون پوندی هیث هال (Heath Hall) میباشد.

دمت جیز به نقل از میل آنلاین؛ عمارت «هیث هال» (Heath Hall) به ارزش ۱۰۰ میلیون پوند، گران‌ترین عمارت در سراسر بریتانیا است که به خانواده اشرافی «تیت و لایل»‌ (Tate & Lyle) تعلق داشت.

«ویلیام پارک لایل» از خانواده‌های اشرافی انگلستان و چهره‌های مطرح در عرصه صادرات شکر، این عمارت را در سال ۱۹۱۰ در گران‌ترین خیابان شهر لندن (بیشاپس اونیو) (Bishops Avenue) خریداری کرد.

با گذشت زمان ساختمان و تمام زیبایی‌های آن فرسوده و رو به خرابی نهاد تا این که «آندریاس پاناییوتو» از نجیب‌زادگان عرصه املاک در انگلستان، این عمارت را با قیمت اندکی در سال ۲۰۰۶ خریداری کرد و با صرف ۴۰ میلیون پوند برای بازسازی، این عمارت را به گران‌ترین ساختمان در سراسر بریتانیا تبدیل کرد.

از ویژگی‌های این عمارت می‌توان به فضای زیبای خارجی، ۱۴ اتاق خواب، ۶ اتاق پذیرایی، ۸ سرویس بهداشتی، سینمای خانگی و استخر اشاره کرد.

در ساختار این عمارت علاوه بر سیستم‌های پیشرفته حرارتی از ۷ مدل چوب و سنگ‌های ساختمانی گران‌قیمت استفاده شده است. «بروشور» این عمارت ۲ هزار پوند و تمبر مالیاتی آن ۷ میلیون پوند می‌باشد.

گفتنی است: «آندریاس پاناییوتو» دویستمین شخص ثروتمند در تمام انگلستان است

مالک عمارتانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل