بازگشت رویایی فرنگی کاران به میهن / تصاویر

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » بازگشت رویایی فرنگی کاران به میهن / تصاویر

تصاویری از بازگشت قهرمانان کشتی فرنگی ایران از رقابت های المپیک لندن را تماشا می کنید که با استقبال مردم ، بامداد امروز به میهن بازگشتند.

 

 

غیور مردان کشورمان توانستند در رقابت های المپیک با کسب 3 مدال طلای حمید سوریان ، امید نوروزی و قاسم رضایی بهترین نتایج ممکن را کسب کنند و برای اولین بار قهرمان المپیک شوند.

با استقبال تمدن استاندار تهران، رسولی نژاد و پیشنمازی معاونان وزارت ورزش و جوانان، حسن رنگرزنایب رئیس، عارف ربطی دبیرفدراسیون، اسداله رضایی مشاور اجرایی سرپرست، سید جواد رفوگر رئیس انستیتو کشتی و محمد مشهدی آقایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کشتی و جمعی ازمسئولان وزارت ورزش، بسیج، کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشتی وارد کشور شدند.

 

 

حضور پرشور مردم علاقمند به ورزش اول کشور و خانواده های کشتی گیران از نکات جالب توجه استقبال از دلاورمردان تیم ملی بود که محمد بنا سرمربی، اعضای کادر فنی تیمهای ملی و تک تک فرنگی کاران را تشویق می کردند. تعدادی از پیشکسوتان کشتی و ورزش کشور به همراه ثمربخش و قادری رئیس و نایب رئیس هیئت کشتی مازندران و جمعی از مسئولان هیئت کشتی تهران در این مراسم حضور داشتند.دکتر صادق محبوبی مشاور حوزه مدیریت تیمهای ملی،خلیل رشید محمدزاده سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان، طالب نعمت پور، محسن حاجی پور، افشین بیابانگرد و علی محمدی هم در مراسم استقبال از فرنگی کاران شرکت داشتند.

 

 

مردم زیادی از اقوام و بچه محل های قهرمانان کشتی فرنگی هم در فرودگاه حاضر بودند و فرودگاه آمام خمینی (ره) حال و هوای خاصی در این ساعات اولیه بامداد به خود گرفته بود. به محض ورود حمید سوریان به پله خروجی گیت فرودگاه ؛ جمعیت زیادی به سمت کشتی گیران آمدند و آنها را روی کول شان تا خروجی فرودگاه پیش بردند.

 

 

فریادهای تشویق دلاوران کشورمان از محمد بنا گرفته تا سوریان ، نوروزی ، رضایی و بیش از همه سعید عبدولی ، حال و هوایی خاص به ورزشگاه داده بود. محمد مایلی کهن که یکی از استقبال کنندگان اعضای تیم ملی کشتی فرنگی بود به سعید عبدولی دلگرمی می داد و مادر سعید می گفت:« خوشحالم فرزندی تربیت کردم که پرچم کشورم را بالای دستانش نگه داشته است. »

 

 

حمید سوریان اعتقاد داشت همه ملی پوشان قهرمانند و عبدولی می گفت:«حیف که کسی در لندن حقم را نگرفت اما مهر مردم بزرگترین جایزه ای بود که من بردم.»

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : خبر آنلاین

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل