بازیگر مشهوری که دچار مرگ مغزی شد! + عکس - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » بازیگر مشهوری که دچار مرگ مغزی شد! + عکس

010213

حسن جوهرچی بازیگر تلویزیون و سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران، درباره شایعه تصادف و رفتن به کمایش گفت: من خودم نیز از شنیدن این خبر بسیار متعجب شدم. این گونه شایعات بیشتر به دلیل شهرت افراد است که یکی از معایب مشهوربودن شایعه است، حالا نه فقط من بلکه درباره همه همکاران ما این موضوع متاسفانه وجود دارد.

وی افزود: این نوع خبرها بیشتر باعث دلخوری ما می شود، زیرا ما به خاطر همین مردم است که در سخت ترین شرایط کار می کنیم و بعد وقتی این جور خبرها را می شنویم، بیشتر دلگیر می شویم.

جوهرچی در خصوص پیگیری این مسئله بیان کرد: مسئله شایعه مسئله ای نیست که ما بتوانیم با آن مقابله کنیم، بلکه فرهنگ استفاده از شبکه های مجازی باید شکل گیرد.

جوهرچی خاطرنشان کرد: متاسفانه درباره من در شبکه های مجازی خیلی اخبار ضد و نقیضی ایجاد شده بود و من از همین جا اعلام می کنم که در هیچ شبکه مجازی هیچ صفحه ای، هیچ سایتی یا آدرسی ندارم و اگر خبری از قول من چاپ شد، قطعا شایعه است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوانانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل