برای اولین بار کنسرتهای نوروزی در تهران

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » موسیقی » برای اولین بار کنسرتهای نوروزی در تهران

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز اجرای صحنه ای موسیقی پاپ برای محسن یگانه و احسان خواجه امیری در نوروز امسال را صادر کرد.

هفت صبح: واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز اجرای صحنه ای موسیقی پاپ برای محسن یگانه و احسان خواجه امیری در نوروز امسال را صادر کرد.

برای اولین بار کنسرتهای نوروزی در تهران

مجوز اجرای صحنه ای برای گروه «محسن یگانه» به سرپرستی و خوانندگی محسن یگانه و گروه «احسان خواجه امیری» به سرپرستی و خوانندگی احسان خواجه امیری در شهرهای بندرعباس و رشت صادر شد.

برای اولین بار کنسرتهای نوروزی در تهران

گروه محسن یگانه در روزهای 5 و 6 فروردین ساعت 19:30 و 22:45 هر شب دو اجرا در تالار شهید آوینی بندرعباس قطعایت از آلبوم «رگ خواب» و «نفس های بی هدف» و گروه احسان خواجه امیری در روزهای 9 و 10 فروردین ساعت 20 هر شب یک اجرا در سالن فرهنگی ورزشی گیلان قطعات آلبوم «من و بابا»، «برای اولین بار»، «فصل تازه»، «سلام آخر» و «یه خاطره از فردا» را برای علاقه مندان اجرا خواهند کرد.

مجوز امتیاز این اجراها برای شرکت «ندای چنگ» و «اندیشه مدرن گیل» صادر شده است.

 

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : هفت صبحانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل