بهترین فرودگاه در اروپا در سال ۲۰۱۲ + عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » بهترین فرودگاه در اروپا در سال ۲۰۱۲ + عکس

 

فرودگاه اسخیپل آمستردام به عنوان بهترین فرودگاه اروپا انتخاب شد. این فرودگاه روز ۵ شنبه ۲۱ ژوئن برای سومین بار بین فرودگاه هایی که بیش از ۲۵ میلیون مسافر در آنها رفت و آمد دارند رتبه اول را به دست آورد و تقدیرنامه ای از سوی مجمع عمومی سالانه اروپا به رئیس این فرودگاه اهدا شد.

هیئتی از کارشناسان مستقل، اسخیپل را به دلیل دارا بودن امکانات عالی، ترمیم و تقویت زیر ساخت ها، و توجه به محیط زیست ستوده اند. این فرودگاه قبلا در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ به عنوان بهترین فرودگاه اروپا معرفی شده بود. ریس و مدیر عامل اسخیپل می گوید بسیار مفتخریم که برای سومین بار این تقدیرنامه را دریافت کرده ایم. باعث افتخار ما است که بهترین هستیم و در جلب رضایت مشتری موفق بوده ایم.

در کنفرانس موادغذایی و آشامیدنی فرودگاه ها نیز جایزه بهترین غذا ها و بهترین کافه ها به فرودگاه اسپیخل آمستردام تعلق گرفت. این رستوران ها و کافه ها انواع و اقسام غذاها و نوشیدنی ها را با کیفیت بالا و مطابق با ذائقه همه مسافران عرضه می کنند.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : ایسناانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل