به حق چیزای نه دیده و نه شنیده! - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » به حق چیزای نه دیده و نه شنیده!

باشگاه خبرنگاران، رئیس كلانتری ۱۰۲ پاسداران در تشریح خبر فوق گفت: عوامل واحد گشت خودرویی در حین گشت زنی مستمر در ساعت ۱۹ شب گذشته در محدوده‌ی خیابان امیر ابراهیمی، گلستان چهارم بودند كه مرد جوانی كه خواست نامش فاش نشود به ماموران مراجعه كرد و اظهار داشت چند دقیقه‌ی پیش در یكی از كوچه‌ها یك دستگاه موتورسیكلت پالس مشكی رنگ با سه نفر راكب و سرنشین در حال زور گیری و سرقت یك عابر پیاده بودند.

سرهنگ حسین اسدی در ادامه اظهار داشت: به دنبال این موضوع و بررسی اظهارات این شاهد عینی، ماموران بلا‌فاصله دستگیری متهمان را دستور كار قرار دادند، به همین منظور ماموران حین گشت‌زنی در آدرس خیابان گیلان شرقی نبش خیابان عراقی یك دستگاه موتور سیكلت پالس مشكی با سه نفر راكب و سرنشین كه شماره آخر پلاك آن مخدوش شده بود و با همان مشخصات اعلامی مشاهده نمودند.

وی افزود: متهمان با رویت ماموران اقدام به فرار كرده و در تعقیب و گریزی طاقت فرسا پلیسی، ماموران با آمادگی كامل توانستند با شگردهای متعدد آنان را توقیف و دستگیر نمایند.

این مقام مسئول انتظامی در پایان خاطر نشان كرد: پس از انتقال متهمان به كلانتری خود را به هویت های احمد-س ۲۱ ساله، مجید-ی ۲۲ ساله، حسین-ش ۲۵ ساله، معرفی نمودند كه در بازجویی اولیه متهمان آنان معترف شدند كه پدرانشان وضع اقتصادی بسیار مناسبی داشته و از ثروتمندان تهران هستند و تنها از روی تفنن به زورگیری می‌پرداختند و تنها علاقه ی شدیدی به گردنبند داشتند، لذا پرونده ای در این رابطه تشكیل و جهت بررسی بیشتر به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال گردید.

گردآوری : دمت جیزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل