جسیکا آلبا یک کتاب منتشر می‌کند!

آخرین اخبار

خانه » ستاره ها » جسیکا آلبا یک کتاب منتشر می‌کند!

 

جسیکا آلبا قصد دارد یک نویسنده شود!
این بازیگر جوان در حال نوشتن یک کتاب آموزشی است او قصد دارد در این کتاب به مردم یاد بدهد که چگونه یک خانه غیر سمی داشته باشند.

“عمل کردن به دستورالعملهای این کتاب خیلی جالب و سرگرم کننده خواهد بود و من خیلی دوست دارم صفحات آن واقعا” رنگارنگ و جذاب باشد. من دیوانه وار عاشق غذا هستم و دوست دارم بیشتر کارهایم را همراه فرزندانم انجام بدهم. همه چیزهایی که در این کتاب خواهید خواند درواقع تجربیاتی است که من در زندگی خودم کسب کرده ام.”

“مطالب این کتاب گاهی دیوانه کننده اما جالب است. من اصلا” افراطی و وسواسی نیستم. این کتاب را برای کسانی می نویسم که مانند خود من، دلشان می خواهد زندگی سالمتری داشته باشند”.

این کتاب که زندگی صادقانه نام دارد در اوایل سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه خواهد شد. این کتاب شامل دستورالعملها و ایده های مفید و جالب برای پر کردن خانه با مواد سالم و پاک است.

جسیکا آلبا که از همسرش، کش وارن، دو دختر کوچک دارد، اخیرا” تاکید کرد که علارغم آنچه ظاهرش نشان می دهد، زندگی کامل و بی نقصی ندارد.

او گفت: “زندگی من عالی و بی نقص نیست. دائما” احساس می کنم باید وقت بیشتری ر ا در خانه بگذرانم.”

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : aftabir.comانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل