جشن تولد رضا صادقی +تصاویر

آخرین اخبار

خانه » گالری عکس » جشن تولد رضا صادقی +تصاویر

به گزارش دمت جیز هواداران رضا صادقی مراسم تولد خواننده مورد علاقه شان را صبح دیروز در محل موسسه خیریه و نیکوکاری رعد برگزار کردند و خود رضا صادقی هم با پیام تلفنی اش از همه حاضران خواست که با کمک هایشان لبخند را بر لبان همه هموطنان آذریمان بازگردانند.

 صادقی بنا به درخواست اعضای این موسسه خیریه از پشت تلفن قطعه «عاشقتم» را خواند که در حین این اتفاق کلیه حاضرین با چشمانی اشکبار با این خواننده همخوانی کردند که این صحنه ها فضای جالب توجهی را در محل برگزاری برنامه بوجود آورد که باعث شادی زاید الوصف کدوکان و نوجوانان معلول این مرکز شد.
رضا صادقی درادامه صحبت هایش همه هدیه هایی را که از سوی دوستدارانش آورده شده بود را به همه بچه های این مرکز خیریه تقدیم کرد و از همه مردم ایران خواست که برای بازگشت لبخند بر لبان هموطنان آذری زبان که در زلزله اخیر صدمات روحی و جسمی فراوانی دیده اند، از هیچ کوششی دریغ نکنند.

 

 

 

در ادامه برگزار کنندگان برنامه به صورت داوطلبانه به جمع آوری کمک های مالی برای زلزله زدگان پرداختند و با عیادت از کودکان این مرکز، روز شلوغ این موسسه را به پایان رساندند.

 

 

 

 

 

 

 

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل