جشن تولد مهدی مهدوی کیا کاپیتان پرسپولیس / عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » جشن تولد مهدی مهدوی کیا کاپیتان پرسپولیس / عکس

کاپيتان پرسپوليس 35 ساله شد و به همين بهانه شب گذشته در محل اردوي تيم، جشن تولدي براي مهدي مهدوي کيا تدارک ديده شد.

 

 

دوشنبه شب حضور سرخپوشان در محل اردو به فرصتي براي برپايي جشن سي و پنجمين سالروز تولد مهدي مهدوي کيا بدل شد. کاپيتان پرسپوليس در شب تولدش در کنار سرخپوشان بود و به همين دليل همسر و فرزندش هم تدارک ويژه اي براي او ديده بودند.

آنچه پيش از همه جلب توجه مي کرد، يک سبد گل رز بود که روي آن نوشته شده بود؛ «تقديم به بهترين باباي دنيا – از طرف عسل».

اين سبد گل را دختر مهدوي کيا فرستاده بود. همسر او هم سبد بزرگ ميوه اي را با تزئيني هنرمندانه براي مهدوي کيا و همبازيانش فرستاده بود که نکته جالب توجه اين بود که مهدوي کيا قبل از تعارف ميوه ها به بازيکنان، با هماهنگي کادر پزشکي، پس از حذف يک نوع آن، ميوه ها بين بازيکنان تقسيم شد.

براي تهيه کيک تولد هم علي کريمي شخصا پيگير بود. ستاره محبوب پرسپوليس خود تقسيم کيک را به عهده گرفت که نشان از علاقه ويژه اش به مهدوي کيا داشت.

 

 

کريمي وقتي يک تکه بزرگ کيک را به مانوئل ژوزه تعارف کرد با اين واکنش او روبرو شد که «مگر مي خواهي مرا به بيمارستان بفرستي؟»

 


شب گذشته همچنين سعيد شيريني سرپرست تيم پرسپوليس به نمايندگي از باشگاه هديه اي را تقديم مهدوي کيا کرد. سرپرست پرسپوليس، همچنين هديه تولد پدرو بارني دستيار مانوئل ژوزه را که چند روز با مراسم تولدش در محل تمرين بر پا شده بود، به وي اهدا کرد.

 

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل