جنجال هویت واقعی باراک اوباما !

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » جنجال هویت واقعی باراک اوباما !

جنجال هویت واقعی باراک اوباما !

دَمـِت جیـز: مطرح کردن مساله آمریکایی نبودن هویت رئیس جمهور آمریکا توسط “وجو اربایو” -فرمانده پلیس ایالت آریزونا- به یکی از جنجالی ترین سوژه های رسانه های آمریکا تبدیل شده است.

به گزارش دَمـِت جیـز، فرمانده پلیس آریزونا اعلام کرده است که یک گروه پنج نفره از آگوست سال گذشته میلادی تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده است.

این در حالی است که کاخ سفید مکرراً جعلی بودن هویت باراک اوباما و اینکه وی در آمریکا به دنیا نیامده است را تکذیب می کند.

در آوریل ۲۰۱۱ مدرکی در مورد جعلی بودن هویت آمریکایی باراک اوباما از سوی برخی جمهوری خواهان ارایه شد که نشان می دهد رئیس جمهور آمریکا در این کشور متولد نشده است.

اما این نکته به این دلیل جنجالی شده است که بر اساس قوانین آمریکا، تابعیت در این کشور براساس خاک است و رییس جمهور آمریکا حتما باید در داخل آمریکا بدنیا آمده باشد یعنی حتی اگر یک پدر و مادر آمریکایی فرزندانشان را در بیرون از خاک آمریکا بدنیا بیاورند، او دیگر حق رییس جمهور شدن ندارد.

اما به تازگی یک پایگاه خبری اسنادی را به دست آورده است که نشان می دهد مدرک شناسایی اوباما در آغاز دوران ریاست جمهوری اش جعلی بوده است.

فرمانده ایالت آریزونا که از محافظه کاران جمهوری خواه است و خود را “قوی ترین فرمانده پلیس آمریکا” می داند، از کنگره آمریکا خواسته است تا درباره نتایجی که آنها بدست آورده اند، تحقیق کنند.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل