جواد نکونام گرانترین بازیکن تاریخ استقلال ؟

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » جواد نکونام گرانترین بازیکن تاریخ استقلال ؟

آیا جواد نکونام می تواند به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه استقلال تبدیل شود ؟! باشگاه استقلال با اوساسونا در حال مذاکره است تا رضایتنامه جواد نکونام را بگیرد.
به گزارش دمت جیز به نقل از خبرآنلاین ؛ درحالی که باشگاه اسپانیایی توان مالی پرداخت دستمزد سنگین بازیکن ایرانی اش را ندارد ، برای فروش او 2.5 میلیون یورو می خواهد پولی که هیچ یک از تیم های خواهان جواد ، توان پرداختش را ندارند و به نظر می رسد باشگاه اسپانیایی هم تنها این بند را در قرارداد جواد گذاشته تا بتواند رقم قراردادش را کاهش دهد اما به نظر می رسد نکونام هم که به دلیل اتفاقات اخیر زندگی شخصی اش سبب شده تا تمایل بسیاری به زندگی در تهران داشته باشد.
 به همین دلیل هم هست که او مذاکره با استقلال را آغاز کرده . جواد که از بچگی علاقه ای ویژه به استقلال داشته و بین هم تیمی هایش به استقلالی بودن شهره است ، حالا برای آمدن به تیم مورد علاقه اش ، به توافق کامل رسیده اگرچه تنها مشکل بر سر این انتقال ، مبلغ رضایتنامه است. در فوتبال حرفه ای ایران ، حلقه مفقوده در همه این سال ها پرداخت مستقیم ارقام نجومی به بازیکنان بوده و اینکه باشگاه ها از این چرخه پر پول هیچ درآمدی عایدشان نمی شود. قراردادهای یکساله و میلیاردها پولی که به جیب بازیکنان و دلالان ریخته می شوند دلیل مهمی در این بلبشوی فوتبال ما هستند. این بار اما استقلال که محمودرضا فاضلی را به عنوان مدیربرنامه های جواد نکونام واسطه قرار داده باید برای گرفتن رضایتنامه کاپیتان تیم ملی دلار بپردازد.
 توافقات اولیه دو طرف ، پرداخت مبلغی بیش از 500 هزار دلار تخمین زده می شود. پولی که اگرچه رقم درشتی به نظر می رسد اما در پروسه ای حرفه ای پرداخت خواهد شد. اینکه نکونام چقدر از استقلال می گیرد را کسی نمی داند اما او بی شک پس از پرداخت هزینه رضایتنامه به گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ ایران بدل می شود. اگرچه شاید رقم دریافتی اش خیلی کمتر از بازیکنانی باشد که برای رفتن به تیم های دیگر بنز یا زمین و یا حتی مغازه گرفته اند. بازیکنانی که در دو سال اخیر به وفور در دو تیم محبوب پایتخت قرارداد بسته اند.
گــردآوری : دَمِـت جیـز
منبـع : خبر آنلاین


انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل