حاشیه های ورود اصغر فرهادی به تهران+عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » حاشیه های ورود اصغر فرهادی به تهران+عکس

از عصر دیروز دهان به دهان میان اهالی سینما خبر پیچید که اصغر فرهادی امشب وارد تهران می شود. هر چند علي سرتيپي پيش از اين از تدارك مراسمي براي اصغر فرهادي در روزهاي آخر سال خبر داده بود اما ورود اصغر فرهادي همچنان برای خیلی ها در هاله ای از ابهام قرار داشت و راست و دروغ آن مشخص نبود تا آنکه اتفاق افتاد.

 

حاشیه های ورود اصغر فرهادی به تهران+عکس

دَمـِت جیـز: با وجود گذشته حدود ده روز از اسکار گرفتن اصغر فرهادی  به واسطه فیام «جدایی نادر از سیمین» اخبار پیرامون این واقعه همچنان مورد توجه اهالی سینما قرار دارد.

به گزارش دَمِت جیز، از عصر دیروز دهان به دهان میان اهالی سینما خبر پیچید که اصغر فرهادی امشب وارد تهران می شود. هر چند علي سرتيپي پيش از اين از تدارك مراسمي براي اصغر فرهادي در روزهاي آخر سال خبر داده بود اما ورود اصغر فرهادي همچنان برای خیلی ها در هاله ای از ابهام قرار داشت و راست و دروغ آن مشخص نبود تا آنکه اتفاق افتاد.

برنده جايزه بهترين فيلم خارجي اسكار 2012 در حالي وارد فرودگاه امام خميني شد كه مردم بسياري در ساعت‌هاي اوليه صبح در محوطه فرودگاه امام خمینی(ره)  با دسته‌هاي گل منتظر حضورش بودند. مردمي كه با تبليغات دهان به دهان خود را به آن‌جا رسانده بودند.

بهروز وثوقي‌راد، ليدر كلاه مخملي تيم فوتبال استيل آذين كه در استاديوم‌ها مسئوليت شعار دادن را بر عهده داشت، با حضور در ميان جمعيت و سر دادن شعارهاي استاديومي مشغول ابراز احساسات براي اصغر فرهادي شد.

حسين زند‌باف؛ امير اثباتي، سيد احمد ميرعلايي (مديرعامل بنياد سينمايي فارابي)، حسن حسندوست، محمدرضا شريفي‌نيا و امير اسفندياري از هنرمندان و مسئولاني هستند كه به استقبال اصغر فرهادي و همسر و فرزندانش آمدند.

مسئولين بنياد سينمايي فارابي كه عهده دار مسئوليت برگزاري مراسم استقبال از فرهادي را بر عهده داشتند پس از عبور فرهادي از گيت ويژه به دليل ازدحام و بي نظمي خاصي، فرهادي و خانواده‌اش را به سالن وي آي پي فرودگاه امام بردند و خبرنگاران و عكاسان نتوانستند از نزديك با او گفت و گو كنند.

به دليل ازدحام بيش از اندازه جمعيت، اصغر فرهادي بي آن که امکان ديدار با هواداران‌اش را داشته باشد از در پشتي به يک ماشين منتقل شد و فرودگاه را ترک کرد.
برنامه هفت كه همزمان با ورود اصغر فرهادي روي آنتن شبكه سه در حال پخش بود بدون توجه به اين اتفاق درباره سينماي عباس كيارستمي صحبت كرد و بدون هيچ گونه واکنش و تنها در حد يك سري جملات رد و بدل شده ميان مجري و كارشناس آن به اين موضوع پرداختند.
اصغر فرهادي به همراه خانواده‌اش قصد دارند ايام نوروز را در ايران باشند و در بهار سال 91 فرهادي پس از بازگشت به فرانسه فيلم جديد خود فيلمبرداري كرده و به ايران باز مي‌گردد.
قرار است در روزهاي پاياني سال مراسمي به همت بنياد سينمايي فارابي و موسسه فيلميران و هيات مديره خانه سينما در سينما آزادي برگزار شود و از اصغر فرهادي به خاطر موفقيت‌هاي اخيرش قدرداني شود.
گـردآوری : دَمِـت جیـز
منبـع : شفاف


انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 1

  • عکسهای اصغر فرهادی در فرودگاه امام + حاشیه | مجله تفریحی دمت جیز، سرگرمی ، سلامت ، خانواده 11 Mar 2012

    […] حاشیه های ورود اصغر فرهادی به تهران+عکس به گزارش دَمِت جیز، از عصر دیروز دهان به دهان میان اهالی سینما خبر پیچید که اصغر فرهادی امشب وارد … […]

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل