حکم اعدام چهار متهم اختلاس 3 هزار میلیاردی

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » حکم اعدام چهار متهم اختلاس 3 هزار میلیاردی

محسنی اژه‌ای خبر داد؛ سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اعدام برای ۴ نفر از متهمان شبکه فساد بزرگ مالی موسوم به گروه آریا خبر داد و گفت: «این حکم در مرحله تایپ است و بعد از آن به متهمان و وکلای آنها به صورت رسمی ابلاغ می‌شود.» وی در ادامه از دستگیری اعضای انجمن حجتیه اظهار بی‌اطلاعی کرده و لغو انتصاب سعید مرتضوی را تائید کرد.

 

سرانجام با گذشت حدود یک ماه و نیم از برگزاری پانزدهمین و آخرین نشست دادگاه بررسی فساد مالی بزرگ، امروز سخنگوی دستگاه قضا با حضور در جمع خبرنگاران، گوشه هایی از رای دادگاه را اعلام کرد تا بر عطش کسانی که مشتاق شنیدن رای کامل دادگاه هستند، افزوده شود.

به گزارش «تابناک»، حجت‌الاسلام غلامحسن محسنی‌ اژه‌ای در سی و سومین نشست خبری سخنگوی قوه‌قضائیه اظهار داشت: بخش اول پرونده فساد مالی با ۳۹ متهم در دادگاه رسیدگی شد که در نهایت قاضی پرونده حکم متهمان را صادر کرد.

وی با بیان اینکه این حکم در مرحله تایپ است و بعد از آن به متهمان و وکلای آنها به صورت رسمی ابلاغ می‌شود گفت: از ۳۹متهم بخش اول ۴ نفر به اعدام، ۲ نفر حبس ابد و بقیه به حبس‌های ۲۵، ۲۰ و ۱۰ سال و تعدادی هم کمتر از این محکوم شدند.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از متهمان در کنار این محکومیت‌ها به بازگرداندن اموال نیز محکوم شدند.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل