خانمی با پاهای 107 کیلو گرمی - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » خانمی با پاهای 107 کیلو گرمی

بیماری های مختلفی هستند که ممکن است مردم به آن ها مبتلا شوند اما برخی مواقع بیماری ها تنها در یک نفر دیده می شوند و بسیار نادر و غیرقابل باور هستند.

"مندی سلارس" خانم 38 ساله ای است که دچار یک بیماری بسیار نادر است. پاهای او هیچگاه رشدش قطع نشده و همیشه در حال بزرگ شدن است.

dj_235698471

این بیماری در هر دوپای او وجود دارد ولی چندی پیش پای چپش به علت عفونت قطع شده است. قطع کردن پای او نیز حتی باعث درست شدن این بیماری نشده چرا که پای او همچنین در حال رشد کردن است.

او همیشه برای حرکت کردن با مشکل روبرو است و باید از یک ویلچر مخصوص استفاده کند. این ویلچر به طور مخصوص برای او ساخته شده است و با برق کار می کند.

dj_98652347

رشد بی رویه پاها باعث شده است که وزن هر پای او نزدیک به 107 کیلوگرم شود که این خود بسیار عجیب و در نوع خود یک رکورد است. البته پزشکان به او قول داده اند در صورتی که رشد پاهایش متوقف شود یک جفت پای بیوتک برای او آماده کنند.

در سال 2002 او دچار یک سکته مغزی شد و این باعث شد تا ستون فقراتش بی حس شود و از آن زمان مشکل پای او شروع شد و بی رویه رشد کردنش آغاز شد. او همچنین در سال 2005 دچار عفونتی در خونش شد و کلیه اش نیز از کار افتاد. او تنها انسانی است در دنیا که به این بیماری دچار شده است.

گردآوری : دمت جیزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها:

نظرات کاربران

تعداد نظرات 1

  • پری 12 مارس 2013

    خیلی چرت بود

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل