خانمی که 21 سال در کما بود فوت شد +عکس

آخرین اخبار

خانه » عجیب ولی واقعی » خانمی که 21 سال در کما بود فوت شد +عکس

این خانم 21 سال پیش به دلیل غیر عادی بودن حالت همسرش بخاطر مصرف بیش از حد الکل مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود به کما رفت و هرگز از خواب برنخواست ! همچنین این خانم دارای 3 فرزند میباشد.

 

“برنادت جونز” تمام این سالها توسط خانواده اش در اتاقی که به شکل قابل تحسینی مجهز بود مراقبت شده است. زمانیکه بیمارستان ۸ ماه بعد از بستری شدن او از نگهداری او سر باز زدند تصمیم گرفتند او را به خانه ببرند و خود از او نگهداری کنند. شوهر او یک مهاجر غیر قانونی بود که به خاطر این عمل از امریکا اخراج شد.

“برنادت” سالها برای زندگی جنگید اما ماندن در این حالت اغما باعث بوجود آمدن عفونتهای زیادی در بدن او شد که نهایتا باعث مرگ او در اثر ابتلا به عفونت ریه و در سن ۵۱ سالگی شد.

پدر این خانم که اکنون ۷۰ ساله است سرپرستی فرزندان او را به عهده گرفته است. وی علیرغم مشکلات شدید مالی که این سالها داشته است از دخترش نگهداری کرد و میگوید گاهی احساس میکرد که او کاملا هوشیار است . اگرچه در تمام این مدت نه صدایی از او شنیده شد و نه حرکتی و لبخندی از او مشاهده کرد
او تنها بدون کمک دستگاه نفس میکشید و توسط لوله های مخصوص تغذیه میشده است.
همه دوستان و افراد نزدیک به خانواده از مرگ او ناراحت هستند چرا که معتقدند او نیمی از عمرش را در کما به سر برد و شاهد خیلی از مسائل از جمله رشد کودکانش نبوده است و این مرگ وی را بسیار غم انگیز تر میکند.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : پردادانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل