خانم بارداری که در المپیک شرکت کرد / عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » خانم بارداری که در المپیک شرکت کرد / عکس

به گزارش دمت جیز تیرانداز اهل کشور مالزی “نور سوریانی محمد طیبی” با وجود باردار بودن در المپیک لندن شرکت کرد.

این ورزشکار مالزی که در ماده تیراندازی تفنگ بادی 10 متر شرکت کرده بود تا کمتر از یک ماه دیگر مادر خواهد شد. نور سوریانی پس از رقابت در المپیک گفت: عده‌ای از من می‌پرسیدند که باردار هستم یا اینکه چاقم؟

 

قرار است فرزند این ورزشکار که یک دختر است یک ماه دیگر متولد شود. نور سوریانی گفت: من و همسرم اسم فرزندمان را هم انتخاب کرده‌ایم. قرار است اسم او دیانا باشد. قبل از رقابت با دیانا حرف زدم و از او خواستم که بچه خوبی باشد و زیاد لگد نزند!

 

 

وی ادامه داد: او دختر خوبی است. حرفم را گوش کرد و فقط سه، چهار بار بود که لگد انداخت. وقتی بزرگ شود، به او می‌گویم که خیلی خوش‌شانس است چون هنوز به دنیا نیامده، در المپیک شرکت کرد.

 

 

سوریانی گفت: یک ماه پس از اینکه جواز حضور در المپیک را کسب کردم، متوجه شدم که باردار هستم. همسرم به من گفت به المپیک بروم و به رویایم جامه عمل بپوشانم.

 

نور سوریانی در رقابت‌های تیراندازی با تفنگ بادی 10 متر المپیک در بین 56 ورزشکار در رده سی و چهارم قرار گرفت. وی از 400 امتیاز ممکن، 392 امتیاز کسب کرد.

 

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل