خانم های شیک پوش چگونه خرید می کنند؟

آخرین اخبار

خانه » مد لباس و فشن » خانم های شیک پوش چگونه خرید می کنند؟

 

شما كه دوست ندارید جز آن دسته از افرادی باشید كه دیگران یواشكی به آنها می خندند ، می خواهید ؟ با خواندن مطالب ذیل می توانید یاد بگیرید چگونه همیشه ظاهری خوب  و آراسته داشته باشید …

1 – جز آن دسته از افراد نباشید كه به هنگام خرید هر نوع لباسی را پرو می كنند، بلكه از لباسها و كفشهایی استفاده نمایید كه اندام و صورت شما را بهتر نشان می دهد .
2 _ به هنگام خرید نظر شخص دیگری كه می تواند یكی از دوستان یا اعضای خانواده و یا هر كسی كه همراه شما به خرید آمده است را جویا شوید تا مبادا لباسی كه متناسب شخصیت شما نیست  و یا اینكه به شما نمی آید را انتخاب نكنید .
3 – به خانه بروید  و بعضی از لباسهای جدید را امتحان كنید تا دریابید كه نسبت به انتخابی كه كرده اید حس خوبی دارید یا نه ؟  لباسهایی را انتخاب نمایید كه قصد دارید  برای مراسمی خاص در نظر دارید بپوشید .
4 – مدت زمانی را كه یك لباس مد خواهد بود را هم در نظر بگیرید . از صرف هزینه بسیار برای لباسی كه می دانید در طول چند ماه آینده از مد خواهد افتاد خوداری نمایید . اقلام اصلی را می توان برای سالهای متمادی مورد استفاده قرار داد بنابراین می تواند با یك تكه از لباسهایتان آن را ست نمود .
5 – قبل از تصمیم گیری از خودتان بپرسید كه آیا این اقلامی كه دارید می خرید با هیچ یك از لباسهای موجود در كمد لباستان جور درمی آید و این اقلام را می خواهید با كدام یك از لباسهایی كه دارید بپوشید . به خاطر داشته باشید هیچ لباسی نیست كه به همه افراد بیاید بنابراین فكر نكنید كه با این لباس چقدر شبیه دیگران می شوید .
6 – چیزی را كه دوست ندارید نخرید . خیلی از مردم لباسهایی را می خرند كه با پوشیدنش احساس راحتی نمایند  در حالی كه می دانند این لباس به آنها نمی آید . بیشتر بگردید و سعی كنید لباسهایی را پیدا كنید كه می دانید هم بیشتر به شما می آید و هم اینكه دوستشان دارید .
نكات مهم : 
_ لباسهایی بخرید كه به شما می آید و قیافه  و اندامتان را بهتر نشان می دهد  و از خرید لباسهای قدیمی گل و گشاد خوداری نمایید .
_ از خرید لباسهایی كه خیلی رنگارنگ و روشن هستند خوداری نمایید در عین حال از انتخاب رنگهای مات و كم رنگ هم خوداری نمایید . هدفتان خرید لباسهایی متناسب با اندام ، شخصیت و خلق و خوی شخصی باشد .
_ لباسهایی را بخرید كه شما را لاغرتر نشان می دهد اما حواستان باشد آنقدر تنگ نباشد كه برآمدگی های بدنتان را به رخ بكشد . این كار باعث می شود چاق به نظر آیید حتی اگر كاملاً لاغر باشید .
حواستان به رنگ لباس زیری كه می پوشید باشد. در زیر تاپهای تنگ از لباس زیر های لطیف استفاده نمایید . حواستان به خطوط لباس زیر تان باشد كه  اگر شلوارتان خیلی تنگ باشد پیدا می گردد .
_ با استفاده از رنگها و بافتهای مختلف بر روی نكات مثبت اندامتان تاكید نمایید و نكات منفی را بپوشانید  .
_ حواستان به نحوه استفاده از زیورآلات هم باشد . اگر لباستان خودش خیلی زرق و برق دارد در مورد بقیه لوازم خیلی سخت نگیرید .
_ به یاد داشته باشید تیپ خوب داشتن الزاماً معادل خرید لباس از برندهای معروف و صرف هزینه بسیار نیست . همه چیز منوط به این است لباسی بخرید كه به شما بیاید و برازنده شما باشد . اگر لباسی مناسب حال شما و برازنده شما باشد آن لباس خوب به نظر خواهد رسید
شاید خرید لباس برای تان كاری هولناك و كسالت آور باشد اما سعی كنید از این كار لذت ببرید . اگر زمانی كه به خرید می روید دائماً به این فكر هستید كه هر چه زودتر این كار را تمام كرده و به قولی  از شر این كار خلاص شوید مطمئن باشید چیزی پیدا نخواهید كرد . ریلكس باشید ، به اندازه كافی برای این كار وقت صرف كنید و لذت ببرید.
گـردآوری : دَمِـت جیـز
منبـع : سیمرغ


انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل