خانه های آینده،پیشرفت یا پسرفت ؟! / تصاویر

آخرین اخبار

خانه » سبک زندگی » خانه های آینده،پیشرفت یا پسرفت ؟! / تصاویر

شاید بیشتر شما فکر کنید که به خانه های با متراژ بالا نیاز دارید تا بتوانید در آن براحتی زندگی کنید ! اما خانه های نسل آینده اصلا به این موضوع توجهی ندارند و به سمت و سوی دیگری در حال حرکت هستند. در اینجا تعدادی از خانه های نسل آینده را به شما معرفی میکنیم.

 

1- جنگل به رنگ آبی : سازگار با محیط زیست

خانه ای که با محیط زیست سازگاری زیادی دارد و با تواجه به نصب سریع آن و امکان قرار گرفتن روی درختان علاقمندان زیادی دارد. این خانه لوکس از معماری شرقی نشعت گرفته و توسط شرکت جنگل آبی طراحی و ساخته شده است.

 

داخل این خانه آشپزخانه ، ناهار خوری ، اتاق خواب قرار گرفته و ظرفیت این خانه نیز 4 نفر است. طراحی کلی این خانه به صورت بیضی میباشد.

 

2- خانه های یک متری

خانه ای که توسط وان بو لی منتزل ساخته و طراحی شده و با مساحت یک متر مربعی به عنوان کوچکترین خانه دنیا شناخته می شود.

 

این خانه دارای درب ورودی کوچک، پنجره کوچک و چهار چرخ برای حمل و نقل به نقاط مختلف می باشد.به نظر می رسد افرادی که تنها زندگی می کنند بهترین اشخاص برای خرید این خانه هستند.

 

3- خانه های از پیش ساخت

خانه ای که با همکاری M3HOUSE و یک شرکت چینی طراحی شده و با نام خانه های از پیش ساخته معرفی شده است. این خانه یکی از خانه های مقرون به صرفه در سال 2011 در کشور هنگ کنگ بوده است.

 

این خانه دارای آشپزخانه ، ناهار خوری و یک اتاق خواب که در آن یک حمام نیز قرار گرفته است میباشد. همچنین از ویژگی های این خانه داشتن بالکن میباشد. از این خانه می توان در مکانهای عمومی نیز استفاده کرد.

 

 

4- فقط یک سرپناه

 

طراح این خانه گابریلا گومز از کشور پرتغال میباشد و برای ساخت و طراحی این خانه از هنر مجسمه سازی و معماری استفاده کرده است. مواد استفاده شده برای ساخت این خانه از مواد موجود در محیط زیست بوده و برای تولید انرژی نیز از قاب های خورشیدی در بالای این خانه استفاده شده است.

 

این خانه که با رنگ قرمز به شکل جالبی طراحی شده است دارای اتاق خواب دو نفره ، حمام ، توالت پنهان میباشد و به نام “سرپنا” معرفی شده است.

 

در اینجا نمونه هایی از خانه های نسل آینده را به شما معرفی کردیم ، مطمئنا تعداد خانه هایی با این شکل و طرح بسیار زیاد است. به نظر شما تولید روز افزون این خانه ها یک پیشرفت محسوب می شود یا پسرفت ؟!انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل