خودكشی از فراز برج ايفل

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » خودكشی از فراز برج ايفل

خودكشی از فراز برج ايفل

 

پلیس پاریس اعلام كرد كه یك مرد 24 ساله از برج ایفل خود را به پایین پرتاب كرد و در دم جان سپرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، یك سخنگوی پلیس پاریس گفت: شامگاه یكشنبه  یك مرد 24 ساله بریتانیایی از سازه برج ایفل بالا رفت و هنگامی كه بین طبقات دوم و سوم در ارتفاع بیش از 125 متری بود خود را به پایین افكند و در دم كشته شد.

این سخنگو خاطرنشان كرد: این نوع خودكشی ازبرج ایفل نسبتا رایج است اما به ندرت اتفاق افتاده كه شخصی بتواند تا این ارتفاع بالا برود.

سخنگوی پلیس پاریس ابراز داشت: این حادثه حوالی ساعت 20 و 30 دقیقه (به وقت محلی ) رخ داد. مرد جوان كه یك كوله پشتی به دوش داشت و به زبان انگلیسی سخن می گفت مانند یك آكروبات از پایه برج ایفل شروع به بالا رفتن كرد و هنگامی كه در میان راه بود ماموران پلیس از ماجرا مطلع شدند. بلافاصله تجهیزات امنیتی در پیرامون برج ایفل مستقر شده و ماموران آتش نشانی نیز از راه رسیدند.

وی تاكید كرد: ماموران امداد آتش نشانی تلاش كردند او را از بالا رفتن بیشتر منصرف كرده و مرد جوان را مجاب كنند كه دست از این كار بردارد. اما جوان بریتانیایی هنگامی كه بین طبقات دوم و سوم بود خود را از فراز ارتفاع بیش 125 متری به پایین پرتاب كرد.

هنگام این حادثه كلیه توریست هایی كه در حال بازدید از داخل برج ایفل بودند، تخلیه شدند.

ارتفاع بانوی آهنین شهر پاریس 324 متر است و طبقه دوم آن 125 متر از سطح زمین  فاصله دارد.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : فردا نیوزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل