داستان غم انگیز مانکن زیبا و سرشناس استرالیایی ! + تصاویر

آخرین اخبار

خانه » گالری عکس » داستان غم انگیز مانکن زیبا و سرشناس استرالیایی ! + تصاویر

میرا نداکر مانکن سرشناس استرالیایی در یک مصاحبه احساساتی و در حالی که سعی می کرد جلوی سرازیر شدن اشک هایش را بگیرد اعلام کرد یکی از نام های میانی پسر خود را از نام دوست پسرش که در سن ۱۵ سالگی در یک تصادف رانندگی کشته شد، برداشته است.به گزارش پارس ناز کریستوفر میدلبروک ۱۸ ساله در سال ۱۹۹۹ در یک اثر تصادف در گذشت.

 

میرانداکر ۲۸ ساله که اکنون با یکی از ستاره های هالیوود، ارلاندو بلوم ازدواج کرده است نام پسر خود را فلین کریستوفر بلانچارد کپلند بلوم گذاشته است. او اظهار داشت: کریستوفر اولین شخصی بود که عاشقانه دوستش داشتم. اون زمان ما نوجوانی بیش نبودیم ولی تصمیم گرفته بودیم با یکدیگر ازدواج کنیم و چند بچه داشته باشیم.

 

او خیلی ناگهانی رفت و باعث شوکه شدن همه شد .اسم میانی فلین به خاطر زنده نگه داشتن یاد اوست . بعد از مرگش نامه ای به او نوشتم و به او قول دادم نام اولین فرزندم را کریستوفر بگذارم تا به این نحو عشق و علاقه خود را به او ثابت کنم. و خوشبختانه اورلاندو نیز با تصمیم من مخالفی نکرد. کر همچنین در مورد داشتن فرزندان بیشتر گفت. همیشه فکر می کردم من سه تا بچه خواهم داشت ولی در حال حاضر از داشتن یک بچه هم راضی هستم و باید دید تا بعد چه می شود.

 

گـردآوری : دَمـِت جیـز

منبـع :پارس نازانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل