سربازان دختر اسرائیلی در مرز لبنان +عکس

آخرین اخبار

خانه » گالری عکس » دختران سرباز اسرائیلی در مرز لبنان +عکس

ظاهراً سربازان و افسران صهیونیستی که در جهان به ترس و شکست‏پذیری در مقابل رزمندگان حزب‏الله شهره شده‏اند، برای جبران احساس ترس و حقارت و کمبود شخصیت خود، هنگام نگهبانی در مرز لبنان و فلسطین اشغالی، علاقه شدیدی به عکاسی از سرزمین لبنان از خود نشان می‏دهند!

«مِش کلّ مصوّر زمیل!»؛ هر عکاسی همکار نیست! این توصیفی است که هنرمند عکاس جوان لبنانی برای آلبوم ویژه خود برگزیده است؛ آلبومی از شکار هنرمندانه افسران و سربازان ارتش رژیم اشغال‏گر صهیونیستی توسط دوربین تیزبین جوان لبنانی! این هنرمند جوان در توضیح آلبوم ویژه خود می‏گوید: «این عکس‏ها را در منطقه مرزی “کفرکلا – بوّابة فاطمة” از سربازان دشمن گرفته‏ام.»

 


دکتر سعد ماجد، روانشناس لبنانی در توضیح پدیده عکاسی افسران صهیونیست از سرزمین لبنان میگوید: «مسلماً چنین عملی خارج از عرف نظامی در سراسر دنیاست و نمیتوان آن را در ضمن وظایف اطلاعات عملیات دشمن تفسیر کرد. بلکه این پدیده را باید با توجه به شکستهای سنگین ارتش اسرائیل از مقاومت اسلامی در لبنان تفسیر کرد.»


وی ادامه می‏دهد: «لذا به نظر میرسد سربازان و افسران اسرائیلی دچار عقده های شخصیتی خطرناکی شده اند که منشأ روانی آن را باید در تکرار شکست و ناکامی آنها از دستیابی به اهداف در طول سالیان متمادی جستجو کرد.»
رزمنده جوان و هنرمند لبنانی نیز تأکید می‏کند: «البته همیشه این‏طور نخواهد بود که دوربین به‏دست از افسران دشمن عکس بگیرم؛ بلکه هنگام صدور فرمان جهاد، سلاح بر دست خواهم گرفت و پیشانی دشمن را نشانه خواهم رفت!»

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل