دختر زیبای ۲۵ ساله یک شبه شبیه هیولا شد + تصاویر

آخرین اخبار

خانه » عجیب ولی واقعی » دختر زیبای ۲۵ ساله یک شبه شبیه هیولا شد + تصاویر

به گزارش دَمـِت جیـز به نقل از دیلی میل: این خانم ۲۵ ساله شب کریسمس موهایش را رنگ کرد اما صبح هنگامیکه بیدار شد متوجه شد سرش به اندازه یک توپ فوتبال بزرگ شده و چشمانش جایی را نمیبیند. او مدت ۳ روز در بیمارستان بستری شد.

 

خانم کارمن رز میگوید : من از ۱۳ سالگی موهایم را رنگ میکردم حتی شب قبل از رنگ کردن موهایم آن را روی پوست سرم کمی تست کردم اما مشکلی بوجود نیامد.
وی میگوید: لحظات بدی داشتم. صبح که از خواب بیدار شدم متوجه شدم نیمی از سرم متورم شده و چشمانم جایی را نمیبیند. سریعا به بیمارستان رفتم و تا آنجا رسیدم متوجه شدم کل سرم متورم شده است. همانجا مرا بستری کردند و به من گفتند علت آن آلرژی به مواد است.

 

بعد از آن سرم شروع به پس دادن عفونت کرد و این بدترین جای قضیه بود چرا که بوی بدی داشت که حالم رابه هم میزد.
وی میگوید این اتفاق چندین بار افتاد و به دلیل بستری شدن های متوالی در بیمارستان شغلم را از دست دادم. من نگران خودم نیستم و بیشتر ناراحتی من برای دختران کم سنی است که ممکن است از این رنگ برای زیباتر شدن موهایشان استفاده کنند . فقط فکر کنید چه بلایی ممکن است سر آنها بیاید.

 

 

گـردآوری : دَمـِت جیـز

منبـع : پردادانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل