دختر 18ساله زیباترین خانم چاق جهان! - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » سبک زندگی » دختر 18ساله زیباترین خانم چاق جهان!

خانم کریس مونسی ممکن است که بسیار چاق باشد ولی این امر باعث نمیشود که او احساس زیبا بودن نکند. این دختر ۱۸ ساله فوق العاده چاقی که یک کارمند نگهداری از کودکان است در انتخاب زیباترین زن مخصوص خانم های سنگین وزن شرکت کرد. او با حضور در یک شبکه تلویزیونی به همه اعلام کرد با وجود وزن بسیار زیاد وسلامتی خود بسیار خوشحال است.
 
او که سال ها است بخاطر وزن زیاد خود مورد انتقاد و آزار روحی و جسمی قرار گرفته است، سرانجام تصمیم گرفته است که کنایه ها را نادیده بگیرد و خوشحال باشد. کریستی به همراه نامزدش الکس بوکی و سازمان دهنده مسابقه بین المللی بزرگترین زن زیبا ، اما واکر در این شبکه تلویزیونی حضور یافت. این دختر۱۸ ساله اظهار داشت که افراد زیادی او را به خاطر وزن زیادش تحت فشار قرار داده اند، ولی او تصمیم گرفته است دیگر برای خودش زندگی کند و خودش را مطابق با میل دیگران تغییر ندهد.
dj_123654987
کریستی از زمان مرگ پدرش در ۶ سالگی دیگر مراقب غذاخوردنش نبوده و از آن زمان افزایش بسیار زیاد وزن او شروع شده است. شاخص توده بدنی (BMI) این خانم اکنون ۶۸ است، در حالی که میزان سالم و نرمال آن ۱۸٫۵ و ۲۴٫۹ است. او در مدرسه همیشه مورد آزار روحی قرار گرفته و همیشه تصور می کرده وقتی به کالج برود اوضاع فرق می کند، وقتی کالج را نیز مانند مدرسه می یابد، درسش را رها می کند.
 
اکنون که او می خواهد زندگی را به شکل جدیدی ببیند می خواهد دوباره درسش را ادامه دهد. به گفته کریستی او تاکنون انواع رژیم ها و روش های کاهش وزن را امتحان کرده است ولی تاکنون به نتیجه نرسیده است. کریستی که جریان همین مسابقه با نامزدش آشنا شده است گفت احساس سلامتی کامل دارد ، فقط وقتی از پله ها بالا و پایین می رود از نفس می افتد.
dj_896574123
الکس که خود جزو طرفداران زنان چاق محسوب می شود گفت : من کمی نگران سلامتی اش هستم ولی چیزی را که بیشتر در او می پسندم ذهن سالم و فهیم او است ، چرا که تا زمانی که خوب بیاندیشید بقیه مسائل راحت تر حل میشود.
گرد آوری : دمت جیز


انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل