دستگیری حقوقدانی که شماره تلفن منزل دختران را منتشر کرده بود ! - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » دستگیری حقوقدانی که شماره تلفن منزل دختران را منتشر کرده بود !

رییس پلیس فتای استان مرکزی از دستگیری زنی که با انتشار شماره تلفن منزل دو دختر موجب هتک حیثیت آنان شده بود، خبرداد.

دستگیری حقوقدانی که شماره تلفن منزل دختران را منتشر کرده بود !

به گزارش دَمِــــت جیــــز و به نقل از سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرگرد نوروزی با بیان اینکه درپی شکایت یکی از شهروندان اراکی به این پلیس پرونده ای تحت عنوان مزاحمت در این پلیس تشکیل شد گفت: براساس مندرجات پرونده شکایت این شهروند در مورد انتشار شماره خط تلفن ثابت منزلش در فضای مجازی و ایجاد مزاحمت های تلفنی و همچنین تماس های بی شماری برای رابطه نامشروع با دخترش بود که رسیدگی به این پرونده در دستور کارآگاهان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی ها مشخص شد بیش از یک هزار تماس با این شماره ثبت شده است گفت: در جریان این بررسی ها مشخص شد فردی با Id نامشخص در تالارهای گفتگو با قراردادن شماره تماس ثابت سببب چنین اتفاقاتی شده است.

وی افزود: در جریان تحقیقات، فردی دیگر نیز به پلیس فتا اعلام داشت که شماره تماس ثابت وی نیز در فضای مجازی قرار گرفته و سبب شده بیش از صدها نفر با وی در ارتباط با رابطه نامشروع تماس بگیرند.

رییس پلیس فتای استان مرکزی در ادامه با بیان اینکه تیم تحقیقات با بررسی فنی و کار شبانه روزی مشخص کردند که هر دو مورد از یک Id است که در تالار گفتگو در زمانی که شخص آنلاین است فعال می شود گفت: در تحقیقات مشخص شد؛ متهم یک خانم است که با هر دوی آنان آشنایی داشته و بدلیل انتقام گرفتن اقدام به هتک حیثیت این دو نفر کرده است.

وی افزود: متاسفانه پلیس از قشر تحصیل کرده جامعه توقع بیشتری را در زمینه حفظ و ارزش گذاری به حقوق شهروندان بخصوص جامعه مجازی را دارد.

به گفته وی، پلیس فتا با افرادی که نظم محیط مجازی را با ایجاد آسیب های اجتماعی و هتک حیثیت شهروندان بهم بزنند به شدت برخورد قانونی و قاطعی خواهد داشت.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل