دست ندادن ورزشکار ایرانی با کیت میدلتون +عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » دست ندادن ورزشکار ایرانی با کیت میدلتون +عکس

مهرداد کرم زاده ورزشکار ایرانی بعد از دریافت مدال نقره خود از دستان ملکه انگلیس ، کیت میدلتون در روز یکشنبه از دست دادن با او امتناع کرد.

بعد از اهدای مدال نفر سوم که از کشور چین بود نوبت به ورزشکار ایرانی رسید و بعد از دریافت مدال به جای دست دادن با کیت میدلتون دو دست خود را بر روی سینه قرار داد و به او ادای احترام کرد. این در حالی است که کیت میدلتون از دست ندادن مردان ایرانی و مسلمان به زنان غریبه آگاهی کامل داشت.

برخی رسانه های انگلیسی قصد داشتند این موضوع را به مسائل سیاسی پیوند دهند اما هیئتی که به نمایندگی از ایران در انگلیسی حاضر است به دیلی تلگراف در این مورد توضیح داد و گفت که این موضوع به هیچ وجه ربطی به مسائل سیاسی ندارد.

 


به هر حال رسانه های خارجی در  مورد این موضوع بسیار مانور رفتند و تیتر اول تمام محافل آنها شد. رسانه های انگلیسی نیز در آخر نوشتند این افتخار بزرگی بود که قهرمان اول این مسابقات مدال طلای خودش را از دستان کیت میدلتون دریافت کرد.

 

 

لازم به گفتن است که مدال طلای این مسابقات را دیویس از بریتانیا کسب کرد و پشت سر او نیز مهرداد کرم زاده در جایگاه دوم قرار گرفت و نفر سوم نیز ورزشکاری به نام وانگ از کشور چین شد.

 

 

اختصـاصی دَمِت جیزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 1

 • یاوری 18 سپتامبر 2012

  سلام
  یه چند روزی سایت به دلیل مشکلات تغییر سرور در دسترس نبود که امروز این مشکل برطرف گردید.
  مثل اینکه در این مدت شما لینک ما رو حذف کردید لطفا این لینک از سایت ما رو در ادامه مطلب خود قرار دهید.
  دختران و زنان ایرانی و مصرف مواد مخدر!+عکس
  http://www.tikpix.org/show.php?ID=1896
  با تشکر

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل