دلیل چهره جذاب بهرام رادان چیست ؟ + عکس

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » دلیل چهره جذاب بهرام رادان چیست ؟ + عکس

عوامل شکل‌گیری ظاهر افراد عبارت است از:
عوامل ژنتیک – عوامل اقلیمی- عوامل اجتماعی و طبقاتی

عوامل ژنتیک: مجموعه ویژگی‌هایی که از طریق وراثت به انسان منتقل می‌شود و انسان هیچ نقشی در انتخاب و چگونگی آن ندارد. مثل آناتومی استخوان، بافت ماهیچه‌‌ای، قد،‌ رنگ پوست،‌ فرم بینی، فرم صورت، رنگ چشم، رنگ مو و…که از طریق ژن به انسان منتقل می‌شود.

عوامل اقلیمی و محیطی: یکی دیگر از عواملی که در ظاهر افراد تاثیر مستقیم دارد، شرایط آب و هوایی منطقه‌ای است که فرد در آن رشد می‌کند. به طور مثال ویژگی‌ افرادی که در مناطق معتدل زندگی می‌کنند با افرادی که در مناطق گرمسیری زندگی می‌کنند متفاوت است.

عوامل اجتماعی و طبقاتی: شرایط اجتماعی و طبقاتی از تاثیرگذارترین عوامل در شکل ظاهری افراد محسوب می‌شود. نحوه لباس پوشیدن، آرایش مو، ریش همه و همه متاثر از جامعه‌ است. هر یک از افراد جامعه با توجه به نوع کار،‌ تخصص و حرفه‌ای که دارند به سمت نوعی از طراحی برای ارائه شخصیت خود در جامعه گرایش پیدا می‌کنند. در واقع هر یک از افراد جامعه خود تعیین می‌کنند که فرم موها، ریش، سبیل و نحوه لباس پوشیدن‌شان به چه صورتی باشد.

 

اما چهره بهرام رادان:
۱٫رادان چهره‌ای متعادل دارد، به این معنا که در اعضای چهره‌اش تناسب دیده می‌شود و از نظر چهره‌پردازی،‌ چهره متعادل چهره بیضی است که دارای خطوط منحنی و حجم‌های کاملا مشخص است، مثل برجستگی گونه، چانه و برجستگی بالای ابروها و همچنین فک‌های مشخص. یکی از مشخصه‌های صورت این هنرمند فتوژنیک بودن چهره‌اش است.

۲٫هماهنگی بین رنگ مو، ریش،‌ رنگ پوست و چشمان روشن از عوامل موثر در چشم و دید بیننده است. نوع نگاه و جدی بودن ظاهر آراسته در صورت او شده است.

۳٫هماهنگی رنگ در پوشش این بازیگر با وسواس خاصی صورت گرفته، از مد پیروی نمی‌کند بلکه نوع لباس پوشیدنش طراحی می‌شود که متناسب با کاراکتر و شخصیت ایشان است.

 

گـردآوری : دَمـِت جیـز

منبـع : برترینهاانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل