ديدار خاله شادونه با خانواده هاي قربانيان خرمدره

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » ديدار خاله شادونه با خانواده هاي قربانيان خرمدره +عکس

ديدار خاله شادونه با خانواده هاي قربانيان خرمدره +عکس

 

به گزارش دمت جیز به نقل از ایسنا ملیكا زارعی (خاله شادونه) به همراه عوامل اجرایی برنامه‌اش با خانواده‌های سه كودك قربانی در حادثه خرمدره دیدار كرد و پس از آن نیز برای قرائت فاتحه بر سر مزار این سه كودك حاضر شد.

داود كرمی وكیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره در این باره به ایسنا، گفت: روز یك‌شنبه ملیكا زارعی (خاله شادونه) به همراه حجت الاسلام دهنوی كارشناس برنامه گلبرگ شبكه دوم سیما، شاهین آرپناهی مجری برنامه گلبرگ، خانم مریلا زارعی بازیگر سینما، نایب رییس شورای اسلامی شهر ابهر و شهردار هیدج با خانواده مهدی مولایی و نگار صالحی دیدار و بر سر مزار هر سه كودك حادثه دیده شهرهای ابهر، خرمدره و هیدج فاتحه خواندند.

 

ديدار خاله شادونه با خانواده هاي قربانيان خرمدره +عکس

 

وی افزود: خاله شادونه در دیدار با خانواده‌ها ضمن تسلیت و همدردی با آنان اظهاركرد كه غم و اندوهی كه در این حادثه بر من عارض شد كمتر از خانواده‌ها نبوده و لحظه‌ای نبوده كه كه از یاد كودكان از دست رفته غافل باشم.

كرمی یادآور شد: حجت الاسلام دهنوی نیز ضمن تسلیت به خانواده‌های قربانیان اظهار داشت كه حادثه خرمدره تنها اتقاق منحصر به یك شهر نبوده بلكه به واسطه اینكه قربانیان آن كودكان معصوم بودند، كل ایران را داغدار كرد. حادثه خرمدره بلا نبود بلكه ابتلا به معنای آزمایش الهی بود و چه بسا این اتفاق باعث شد با عبرت آموزی و درس آموزی از آن توسط مسئولان و برگزار كنندگان این‌ گونه برنامه ها، از اتفاقات احتمالی بزرگ دیگری پیشگیری شود.

به گفته‌ی وكیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره، در این دیدار مادر مهدی ملائی و مادر نگار صالحی دو تن از جانباختگان این حادثه‌ از حضور ملیكا زارعی و همراهان او تشكر كردند و درباره غم بزرگ از دست دادن فرزندان‌شان سخنانی را بیان كردند.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : ایسناانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل