رامبد جوان با تاکسی می آید... - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » رامبد جوان با تاکسی می آید…

dj_947885662554

مجموعه نمایشی آموزشی «تاکسی» به کارگردانی و بازیگری رامبد جوان تولید می‌شود.
 
روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، رامبد جوان را کارگردان سریال «تاکسی» اعلام کرد.
 
جوان، بازیگر و کارگردان مجموعه نمایشی آموزشی «تاکسی»، تصویر زنده روزانه شهر تهران را به علت جمعیت زیاد و تعدد فرهنگ‌های موجود مغشوش و آشفته ارزیابی و خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که بر این آشفتگی می‌افزاید بخش حمل و نقل عمومی است.
 
رامبد جوان با اشاره به نقش 22 درصدی تاکسی‌ها در حمل و نقل عمومی تهران، گفت: متاسفانه ما خیلی اهل رعایت کردن فرهنگ شهروندی و قوانین نیستیم و این مهم بر این آشفتگی بصری می‌افزاید.
 
وی مهمترین هدف از ساخت مجموعه «تاکسی» را ارتقای فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی با محوریت تاکسی دانست و گفت: در این مجموعه که در 15 قسمت 5 دقیقه ای آماده خواهد شد به تمامی مواردی که مربوط به فرهنگ شهروندی شود، خواهیم پرداخت.
 
این مجموعه علاوه بر یکی از شبکه های تلویزیون ملی در شبکه خانگی، تلویزیون های دیجیتالی شهری اعم از مترو و اتوبوسرانی نیز پخش می‌شود.
 
مجموعه آموزشی تاکسی به سفارش سازمان تاکسیرانی و در راستای تحقق سیاست های آموزشی و تبلیغی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ساخته می شود.

منبع : ایسنا

گردآوری : دمت جیزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل