راه و روش رسیدن به پول توسط خانم ها

آخرین اخبار

خانه » سبک زندگی » راه و روش رسیدن به پول توسط خانم ها

خانم ها باید بدانند که از هر راهی می توان پول خوبی بدست آورد. ما تعدادی از این راه ها را به شما معرفی میکنیم و شما نیز راهی را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت و مهارتتان است، شاید توانستید موفق شوید.

1- اگر شما عاشق نوشتن هستید

 


بسیاری از سایتهای اینترنتی به نویسندگان پاره وقت احتیاج دارند. شما می توانید با عضویت در آنها به پول خوبی برسید.

اگر کمی در اینترنت جستجو کنید مطمئنا سایتهای زیادی را پیدا خواهید کرد. نویسندگی در سایتهای بزرگتر این امکان را به شما می دهد تا پول بیشتری از آنها بدست آوردید. البته برای اینکه بتوانید یک نویسنده خوب باشید باید تجربه لازم را داشته باشید.
2- اگر شما هنرمند هستید

 


اگر هنر خاصی در چنته دارید می توانید از آن استفاده کنید.  حتی برخی از محصولات تولیدی توسط شما قادر به فروش در اینترنت نیز هستند.

شما اگر یک گرافیست فوق العاده باشید و یا بتوانید تی شرت های جذاب طراحی کنید می توانید آنها را بر روی اینترنت یا حتی بیرون از اینترنت به شرکت های تولید کننده بفروشید و سود خوبی بدست آورید.

3- اگر شما منظم و سازمان یافته عمل می کنید

 


می توانید معاون اداری شوید. اغلب صاحب کاران به افرادی احتیاج دارند که کارهایشان را از طریق تلفن انجام دهند. یا حتی کارهایی مانند وارد کردن اطلاعات ، رونویسی و برنامه ریزی برای دفترخانه.
4- اگر شما پرستار بچه فوق العاده ای هستید

 


می توانید به صورت روزانه از بچه های دیگران مراقبت کنید. البته مراقبت از یک کودک تعهد بسیار مهمی میباشد که باید به نحو احسن انجام شود. شما مسئول بهداشت و ایمنی بچه هستید ، و شما باید برای بچه غذا آماده کنید و همچنین در مسائل درسی نیز به او کمک کنید.
5- اگر شما عاشق عکاسی هستید

 


شرکت ها ، سایتها و وبلاگهای مختلف ، روزانامه ها ، مجلات و … نیازم مبرم به یک عکاس خوب و حرفه ای دارند تا به صورت روزانه برای آنها عکسهایی از چیزهای مختلف بفرستد. می توانید با دوربین عکاسی خود به بیرون از خانه بروید و از آن چیزی که مد نظر دارید عکس بگیرید و سپس به مسئول مربوطه تحویل دهید. موضوع عکس نسبت به کار صاحبکار شما می تواند متفاوت باشد ولی مطمئنا پول خوبی بدست می آورید.
6- اگر شما وسایل اضافی دارید

 


می توانید با تمیز کردن وسایل اضافی و قدیمی آنها را بفروشید و پول خوبی بدست آورید. کتاب ، دی وی دی ، وسایل الکترونیکی ، و .. از جمله آن چیزهایی هستند که می توانید پول خوبی از آنها بدست آورید. البته در این مورد افرادی که در خارج از ایران زندگی می کنند سود بیشتری بدست می آورند چراکه آنها در سایتهای معروفی مثل ای بی و آمازون وسایل خود را بفروش می رسانند اما شما نیز می توانید وسایل اضافی خود را به افرادی که خریدار این نوع وسایل هستند بفروشید. جستجو کنید حتما موفق می شوید.

7- اگر شما انسان با دانشی هستید

 


سایتهای اینترنتی زیادی هستند که می توانید در آنها عضو شوید و بابت پاسخی که به سوالات کاربران آن سایت می دهید پول خوبی بدست آورید.

بهتر است بگویم اگر شما یک مشاور خوبی هستید می توانید دیگران را مشاوره دهید ، اگر دوست ندارید در سایتی عضو باشید می توانید سایت مورد نظر خود را طراحی کنید و در آنجا به سوالات مردم پاسخ دهید.
این کار کمی تخصصی هست و همه زنان قادر به انجام آن نیستند.
8- اگر شما از نظر روابط عمومی خوب هستید

 


شرکت های زیادی هستند که به افرای مثل شما نیاز دارند. شما می توانید در شرکت ها یا در موسسات در بخش روابط عمومی شغل خوبی بدست آورید و از آن سود قابل توجهی کسب کنید.

 

اختصـاصی دَمِـت جیـزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل