رقص خیابانی در پارک های تهران

آخرین اخبار

خانه » اجتماعی » رقص خیابانی در پارک های تهران

به گزارش دمت جیز همچنان بحث اوقات فراغت جوانان و نوجوانان ، حلقه مفقوده در مدیریت فرهنگی شهرها به شمار می رود.

 

 

در حالی که فصل تابستان به اواخر خود نزدیک می شود همچنان بحث اوقات فراغت جوانان و نوجوانان حلقه ی مفقوده در مدیریت فرهنگی شهرها به شمار می رود.

این موضوع باعث شده تا در برخی مناطق تهران، برخی از افرادی که میانگین سنی ۱۶ تا ۱۹ سال دارند اقدام به برگزاری نمایش های خیابانی رقص تکنو کنند.

اخبار رسیده به شبستان حکایت از مسابقات رقص گروههای ۳ تا ۷ نفره نوجوانان در برخی بوستان های شهری نظیر لاله، ملت، جمشیدیه و پردیس دارد.

در این مسابقات که بعضا با ایجاد مزاحمت برای خانواده های حاضر در بوستانها نیز همراه است ضمن پخش صدای موسیقی توسط بلندگوهای شارژی (اسپیکرهای سیار) و موبایل، افراد بخشی از مسیر تردد رهگذران را مسدود کرده و اقدام به انجام حرکات موزون می کنند.

این موضوع که به زعم کارشناسان ریشه در تجمیع انرژی جوانان و نیاز به تخلیه و ابراز هویت آنان در سطح جامعه و در میان دوستانشان دارد می تواند در صورت مدیریت مطلوب فرهنگی به زمینه های آموزشی، ورزشی و تفریحی هدایت شود.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : شبستانانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل