روز جهانی جیمز باند 5 اکتبر اعلام شد

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » روز جهانی جیمز باند 5 اکتبر اعلام شد

با گذشت پنجاه سال از ساخت اولین قسمت فیلم جیمز باند روز 5 اکتبر از سوی موزه هنرهای مدرن نیویورک به نام روز جهانی جیمز باند معرفی شد.

 بر این اساس در این روز تمامی قسمتهای ساخته شده این فیلم اکشن در سینماهای سراسر انگلستان و سایر کشورهای جهان به نمایش گذاشته میشود. همچنین بخشی از وسایل و تعلقات قسمتهای قبلی این فیلم در حراجیهای اینترنتی و زنده توسط حراجی کریستی به فروش میرسد.

در این گزارش آمده پس از بررسی های کشور به کشور درباره میزان محبوبیت مامور 007 و فیلمهای جیمز باند، موزه هنرهای مدرن نیویورک با همکاری آکادمی علوم و هنرهای سینما اسکار ، 5 اکتبر روز جهانی جیمز باند معرفی شد.

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به این مناسبت کیلیپی از فیلمها جیمز باند تحت عنوان “50 سال به شیوه جیمز باند:007 ” را به نمایش خواهد گذاشت. همچنین قسمت 23 جیمز باند با نام سقوط از آسمان، 26 اکتبر در انگلستان و 9 نوامبر در آمریکا اکران خواهد شد.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل