روش جدید پیدا کردن شغل برای همسر +عکس

آخرین اخبار

خانه » عجیب ولی واقعی » روش جدید پیدا کردن شغل برای همسر +عکس

لطفا همسر مرا استخداد کنیم، این جمله ای است که یک مرد آمریکایی برای پیدا کردن شغل برای همسرش روی یک بیلبورد تبلیغاتی نوشته است. این مرد که اهل اوهایو است روی این تابلو تبلیغاتی مدارکی که همسرش دارد را نیز قرار داده است.این مرد که خودش کلانتر این منطقه است بعد از اینکه همسرش به مدت یک سال به دنبال کار می گشت خسته شده و این بیلبورد را تهیه کرد تا او بتواند شغلی را پیدا کند.

این خانواده که دارای سه فرزند نیز هستند شاید برای امرار معاش پول زیادی نیاز نداشته باشند اما همسر این مرد معتقد است که باید در درآمد ماهانه با شوهرش شریک باشد.

خانم “استارد” میگوید تا کنون ایمیل های فراوانی داشته است اما همه آنها یا آرزوی موفقیت برای او برای یافتن یک شغل مناسب است و یا اینکه نظرات و پیشنهادات مردمی برای حل مشکلش و تا کنون هیچ کارفرمایی برای استخدام وی تماس نگرفته است.

این مرد ۳۸ ساله توسط مردم شهرش مورد تحسین قرار گرفته است و میگوید دیدن چهره شوکه همسرش هنگام مواجه شدن با این بیلبوردها برایش یک خاطره فراموش نشدنی است. او میگوید تنها آرزویش این است که شغل مناسبی برای همسرش پیدا شود.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : باشگاه خبرنگارنانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل