زاینده رود جانی دوباره گرفت - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » زاینده رود جانی دوباره گرفت

 

dj_41856944

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، دکتر مهدی اسماعیلی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد برای جاری شدن آب در رودخانه زاینده‌رود اظهار کرد: کشاورزان استان اصفهان در این جلسات حضور داشتند و با اجماع و اعلام کتبی به مدیریت استان و وزارت نیرو، خواستار تأمین آب برای کشت بهاره شدند.

وی از عزم جدی مدیریت استان برای حل دایمی این مسئله خبر داد و افزود: در جلسه‌ای که با محوریت وزارت نیرو در پنجم فروردین ماه سال جاری در تهران برگزار شد، مباحث مطرح و الگوی تدوین شده در جلسات اصفهان ارائه شد و در ششم فروردین ماه با حضور همان تیم به همراه کشاورزان نتیجه‌گیری نهایی اتخاذ شد.

اسماعیلی به تشریح نتایج این جلسه پرداخت و افزود: در این جلسه مقرر شد مطابق با ذخایر پشت سد و محدودیت‌هایی که وجود دارد و مطابق با خط قرمز آب شرب که تأمین آب برای جمعیتی بالغ بر 5میلیون نفر در استان و خارج از استان اصفهان است، 15 فروردین ماه آب در رودخانه زاینده‌رود جاری شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه کشاورزان استان اصفهان بسیار خبره و ماهر بوده و با تجربه‌ای که در این زمینه دارند به خوبی از تنگناهایی که برای رها‌سازی آب وجود دارد باخبرند، گفت: این مسئله با تدوین نظام‌نامه انقباضی کامل شامل کاهش حوزه شرب، کاهش آب انتقالی به یزد و کاهش جدی مصارف صنعتی محقق شد و با توجه به اینکه فصل تابستان را در پیش داریم انتظار می‌رود کشاورزان حوزه زاینده‌رود که مردمانی بسیار متدین، انقلابی و از خانواده‌های شهدا هستند و با جان و مال خود برای انقلاب و نظام هزینه کردند، همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل