زلاتان: درگیری من و آلگری؟ اگر چیزی نمی دانید دهان تان را ببندید

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » زلاتان: درگیری من و آلگری؟ اگر چیزی نمی دانید دهان تان را ببندید

ستاره سوئدی شایعه درگیری لفظی اش با سرمربی روسونری را رد کرد.

گل: زلاتان ابراهیموویچ، ستاره میلان، تاکید کرد هیچ مشکلی با ماکسی آلگری، سرمربی تیمش، ندارد و از کسانی که به غیر از این فکر می کنند خواست ساکت بمانند.

این مهاجم سوئدی بعد از دیدار چند روز قبل تیمش مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان از تاکتیک آلگری در این دیدار انتقاد کرد و گزارش هایی در مورد درگیری لفظی این دو در رختکن بعد از پایان بازی منتشر شد.

اما زلاتان در گفتگو با خبرنگاران گفت:” جنجال در مورد درگیری لفظی من و آلگری؟ بسیاری از افراد در مورد چیزهایی صحبت می کنند که در مورد آن اطلاعی ندارند. آنها باید دهان شان را ببندند. هیچکس بعد از شکست خوشحال نیست و من هم نبودم. فقط همین.”

او سپس در مورد پیروزی 2-0 تیمش مقابل لچه که موجب افزایش اختلاف در صدر جدول به چهار امتیاز شد، گفت:” ما اکنون اندکی راحت تر هستیم زیرا 4 امتیاز جلو افتاده ایم. با این وجود، فصل هنوز تمام نشده استو اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد. تنها مسئله مهم موفقیت تیم است. ما تنها می خواهیم در دیدارهای مان به پیروزی برسیم.”

میلان با 57 امتیاز از 27 بازی در صدر جدول سری آ قرار دارد.

 

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : گـلانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل