زنان عربستانی حق تفریح کردن ندارند !

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » زنان عربستانی حق تفریح کردن ندارند !

به گزارش دمت جیز به نقل از شبکه العالم، هیأت امر به معروف سعودی پارک‌ها و تفریح گاه ها را تهدید کرد در صورت عمل نکردن به دستورالعمل‌ها مبنی بر “ممنوعیت تفریح بانوان بالای ۱۲ سال”، این پارک‌ها را خواهد بست.

 روزنامه “القدس” نوشت: هیأت امر به معروف هشدار داد که برای آخرین بار به پارک‌ها و شهر بازی ها هشدار می دهد، و در صورت عمل نکردن به دستورالعمل‌های جدید، آنها را خواهد بست و یا جریمه های سنگینی را تعیین خواهد کرد.

این هشدار درحالی مطرح می شود که به گفته برخی شهروندان عربستانی، در پارکها و شهربازی‌ها طی ماه های اخیر از تفریح و بازی بانوان بالای ۱۲ سال جلوگیری می شود.

تهدید غیرمستقیم شهروندان عربستانی و محدودکردن آنها از سوی پلیس دینی سعودی در حالی صورت می گیرد که اقدامات نیروهای وابسته به امر به معروف، مردم عربستان را به شدت خشمگین کرده است.

در یکی از این موارد، تعقیب خودرو یک خانواده به بهانه صدای بلند موسیقی، موجب کشته شدن پدر خانواده و جراحت همسر و فرزندانش شد.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : العالمانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل