ستاره‌های سینمای آمریکا بعد از جراحی زیبایی +عکس

آخرین اخبار

خانه » ستاره ها » ستاره‌های سینمای آمریکا بعد از جراحی زیبایی +عکس

شاید صحبت کردن در مورد اینکه بازیگران و هنرمندان آمریکایی جراحی های زیبایی مختلفی بر روی صورتشان انجام داده اند مسئله ای تکراری باشد اما مطمئنا صحبت کردن در مورد اینکه کدام یک بهترین عمل جراحی زیبایی را داشته اند میتواند جذابیت خاصی داشته باشد.

 

کامرون دیاز

سال 2007 بینی‌اش را عمل كرد و هرگز هم این موضوع را انكار نكرد ولی همیشه تاكید داشت، دلایل او برای انجام این امر مشكلات تنفسی بوده كه بعد از سانحه‌ای در دریا برای بینی او ایجاد شده است. بعد از عمل تیغه بینی او باریك‌تر و اندازه سوراخ‌های بینی كوچك‌تر شد و در نتیجه در نهایت بینی او كوچك‌تر و باریك‌تر به‌نظر می‌رسد، البته بینی او كمی مصنوعی شده‌ است. او دوبار بینی‌اش را عمل كرده كه در باردوم بینی‌اش خیلی كوچك‌تر شد.

 

 

تام کروز

وقتی خیلی جوان بود بینی‌اش را عمل كرد و این جراحی باعث شد كه او در حرفه‌اش جهش بزرگی داشته ‌باشد و نقشی خوب را در فیلم Top Gun به دست بیاورد، قبل از این عمل، بینی او خیلی بزرگ بود. البته او به‌دنبال یك بینی كوچك یا فانتزی هم نبود تا همچنان چهره مردانه خود را حفظ كند. بعد از عمل تیغه باریك‌تر و سر بینی او كوچك‌تر شد البته باید گفت با توجه به عكس‌های دوران نوجوانی‌اش جراحی‌های زیبایی‌ای را نیز روی دندان‌هایش انجام داده ‌است.

 

كیت وینسلت

قبل از بازی در فیلم تایتانیك هنوز بینی‌اش را عمل نكرده‌ بود و به دلیل همین فیلم با عمل كمی بینی‌اش را كوچك كرد نه خیلی زیاد. در واقع او جزو معدود بازیگرانی است كه تنها یك عمل بزرگ داشته و آن هم رینوپلاستی. البته این اواخر تزریق بوتاكس نیز داشته ‌است.

 

ناتالی پورتمن

شاید بتوان به جرات گفت یكی از عمل‌های موفق بینی را ناتالی‌پورتمن انجام داده‌ است. ‌جراحان پلاستیك توانسته‌اند برای او بینی كاملا طبیعی و خوش‌فرمی بسازند تا جایی كه فقط نوك بینی او كمی كوچك‌تر شده‌ است.

 

نیكول كیدمن

به لطف 2 عمل جراحی بینی كه روی صورت خود انجام داد، موفقیت زیادی کسب کرد. جراحی پلاستیك صرفا به زیبایی‌های طبیعی چهره او افزود. او در طول سال‌های گذشته عمل جراحی بینی داشته و برای همین نوك بینی‌اش نسبت به گذشته تیزتر، كوتاه‌تر و پره‌های بینی او هم كوچك‌تر شده‌اند اما بعضی می‌گویند جراحی‌های زیبایی او ملاحت صورتش را گرفته‌ است به‌خصوص وقتی لب‌هایش را با ژل و چربی برجسته كرد.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل