ستاره سابق ان بی ای در دریا غرق شد+عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » ستاره سابق ان بی ای در دریا غرق شد+عکس

‘دان رایوندفیلد 59 ساله ، که سه فصل متوالی ستاره سابق بسکتبال حرفه ای آمریکا (ان-بی-ای) بود، برای کمک به همسرش که در حال غرق شدن بود شتافت و او را نجات داد ولی خود به جای او غرق شد.

 

به گزارش دمت جیز به نقل از جام نیوز، “دان رائدفیلد” به همراه همسرش “برنی” در دماغه جنوب شرقی “جزیره آروبا” واقع در دریای کارائیب مشغول شنا کردن بودند که ناگهان دریا متلاطم شده و آنها را به طرف جزایر مرجانی می کشاند. در ادامه زن این بازیگر بستکبال توان جسمی خود را از دست داده و در حال غرق شدن بوده که شوهر او به کمکش می شتابد ولی با وجود نجات دادن او خودش غرق می شود.
گارد ساحلی به همراه پلیس، به کمک او می شتابند ولی در نهایت جسد وی را بعد از 90 دقیقه جستجو و تلاش بی وقفه در حالیکه در زیر آب به صخره های بزرگ گیر کرده بود. پیدا می شود.

“برنی رائوندفیلد” (زن دان رائوندفیلد) طی مصاحبه با خبرگزاری اسوشیتدپرس گفت: این حادثه خیلی سریع اتفاق افتاد به طوری که من چیزی نفهمیدم . در این حادثه بعد از تلاشهای بی نتیجه همسرم، من توسط توریستهایی که در آن نواحی غواصی می کردند نجات یافتم ولی آب همسرم را با خود برد.

ما تا بحال 20 بار برای شنا به این ناحیه آمده بودیم و در وضعیت های بدتر از این شنا کرده بودیم، با این حال در آن روز همه چیز جور دیگری رقم خورد.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل