سریال های احتمالی شبکه پنج در ماه رمضان

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » سریال های احتمالی شبکه پنج در ماه رمضان

سریال های احتمالی شبکه پنج در ماه رمضان

 

سریال «تكیه بر باد» و مجموعه جدید «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» از گزینه‌های پخش در ماه مبارك رمضان هستند.
به گزارش سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شبكه تهران امسال نیز طبق روال سال‌های قبل سریال‌هایی را برای پخش در ماه مبارك رمضان تدارك می‌بیند كه از میان آنها «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» و «تكیه بر باد» دو گزینه‌ی انتخاب برای پخش هستند.


مجموعه «تكیه بر باد» كه ساخت آن در زمستان سال 90 به پایان رسید اما زمان پخش آن به تاخیر افتاد، در حال حاضر به عنوان یكی از گزینه‌های پخش در ماه مبارك رمضان از شبكه تهران در نظر گرفته شده است.
این سریال 30 قسمتی را كه یك ملودرام اجتماعی است، محمود معظمی كارگردانی و حمیدرضا مهدوی تهیه‌كنندگی كرده است.
مجموعه جدید «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» هم با روایتی تازه به استقبال ماه مبارك رمضان می‌رود؛ این سریال كه به صورت ویژه در ماه مبارك رمضان برای شبكه تهران تهیه می‌شود در 30 قسمت 40 دقیقه‌ای برای پخش پیش از اذان مغرب در نظر گرفته شده است.
به گزارش ایسنا، در حال حاضر از این مجموعه اپیزودیك 30 قسمتی‌، 10 قسمت ساخته شده است. تهیه‌كنندگی سری جدید «شاید برای شما اتفاق بیفتد» را اكبر تحویلیان برعهده دارد.
وی پیش از این خاطرنشان كرده بود: این مجموعه قصد دارد تا پاداش كار خیر و رحمت پروردگار را به تصویر بكشد و نگاه این مجموعه به این سمت و سوست كه نشان دهد وقایعی كه برای افراد اتفاق می‌افتد بازتاب رفتار و اعمال افراد در گذشته و تاثیر آن برای زندگی آینده است.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : ایسناانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل