سعید محمدپور نتوانست در المپیک طلایی شود

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » سعید محمدپور نتوانست در المپیک طلایی شود

به گزارش دمت جیز سعید محمدپور امشب در دسته 94 کیلوگرم رقابت های المپیک لندن در سکوی پنجم این رقابت ها قرار گفت این در حالی است که ایلیا از کشور قزاقستان توانست با مهار وزنه 185 کیلوگرمی در یک ضرب و وزنه 233 کیلوگرمی در دو ضرب علاوه بر کسب مدال طلای المپیک لندن با مجموع 418 کیلوگرم رکورد جدیدی را در رقابت های وزنه برداری در این دسته به ثبت برساند.

 

محمدپور در حرکات يکضرب کار با انتخاب وزنه 177 کيلويي آغاز کرد که در مهار آن موفق بود. در ادامه کار را با مهار وزنه 180 کيلويي در حرکت دوم پيگيري کرد. محمدپور در انتخاب سوم خود وزنه 183 کيلويي را هم مهار کرد تا به اين ترتيب با کسب عنوان چهارمي در حرکات يکضرب به کار خود خاتمه دهد.

محمدپور در مسابقات قهرماني جهان 2011 پاريس نيز با مهار وزنه 181 کيلوگرمي با قرار گرفتن در جايگاه چهارم حرکان يکضرب به کار خود پايان داده بود. وي در همين رقابت‌ها در حالي به عنوان سومي جهان رسيد که در دوضرب وزنه 221 کيلويي را مهار کرد و در مجموع به 402 کيلو رسيد.

در ادامه رقابت‌ها و در حرکات دوضرب نماينده ايران با مهار وزنه 219 کيلويي کار خود را آغاز کرد. محمدپور براي حرکت دوم خود در مهار وزنه 224 کيلويي ناکام بود تا براي بار سوم نيز همين وزنه را امتحان کند. وي براي حرکت سوم وزنه 226 را انتخاب کرد که باز هم ناکام ماند تا با مجموع 402 کيلو به کار خود خاتمه دهد.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل