سوتی عجیب مجری BBC در برنامه زنده ! + عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » سوتی عجیب مجری BBC در برنامه زنده ! + عکس

در شرایطی که بی بی سی به مجریان به ادعای خودش توانمند این شبکه می بالد، اما به نظر می رسد فشار بسیار زیادی که بر این مجری ها وارد می شود، باعث شده این افراد از خواب کافی برخوردار نباشند.

به گزارش فارس، مردم انگلیس و مخاطبین برنامه اخبار صبحانه شبکه بی بی سی، زمانی که مشاهده کردند مجری این برنامه در زمان پخش زنده آن سر خود را بر روی میز گذاشته است، به شدت شگفت زده شدند.

 

بر اساس این گزارش، سیمون مک کوی گوینده اخبار این بخش از برنامه های بی بی سی، در شرایطی که نمی دانست برنامه زنده روی آنتن رفته است، سر خود را بر روی میز مقابلش گذاشت و ظاهرا به خواب رفت.

در شرایطی که مک کوی ۵۰ ساله سر خود را بر روی میز گذاشته بود، دوربین های تلویزیونی تصویر وی را پخش کردند و این در شرایطی بود که این برنامه توسط میلیون ها بیننده دیده شد و باعث شگفتی آنان شد.

در عین حال به محض این که به مک کوی اطلاع داده شد برنامه به طور زنده بر روی آنتن رفته است، مک کوی با حالتی بهت زده و چشمانی پف کرده و خواب آلود ناگهان از جا پرید و تلاش کرد آرامش خود را به دست آورد.

با وجود تلاش مک کوی، این مسئله از دید مردم پنهان نماند و این در شرایطی بود که بینندگان این برنامه در پایگاه توئیتر نظرات خود را در مورد این اقدام مک کوی بیان کردند. یکی از کاربران توئیتر در این باره نوشت: آیا این چیزی که من دیدم واقعیت داشت یا زائیده تخیل من بود؟ مجری برنامه بر روی میز خود می خوابد و ناگهان با حالت شوک زده از خواب می پرد، خنده دار است.

این حادثه در شرایطی رخ داده است که این نخستین بار نیست که مک کوی چنین اقدامات جالب و خنده داری انجام می دهد. در یک فایل ویدئویی که در آگوست ۲۰۰۹ در یوتیوب پخش شد، مک کوی در بخشی از برنامه اخبار بازار بورس اقدام به کوبیدن بر روی میز خود می کند.

گفتنی مک کوی ادعا کرده است که در لحظه پخش برنامه خواب نبوده است. این در شرایطی است که این اقدام وی باعث به وجود آمدن جوک هایی در موردش شده است.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 1

  • behruz 11 مارس 2012

    سلام من شما رو لینک کردم لطفا منو به نام
    :::بهترین پیامکها :::
    لینک کنید.

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل