شاه ماهی به پرسپولیس نزدیک شد

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » شاه ماهی به پرسپولیس نزدیک شد

شاه ماهی به پرسپولیس نزدیک شد

 

جام نیوز: در حالی که سپاهان هم که جزو مشتریان پر و پا قرص کریم بود به ‌خاطر شرط این بازیکن مبنی بر اینکه «هر وقت از فصل خواستم، می‌توانم به اروپا بروم» پا پس کشید تا شایعه ماندن انصاری‌فرد در سایپا جدی شود. با این وجود آخرین خبرها حکایت از جدی شدن مذاکرات پرسپولیس با آقای گل لیگ یازدهم دارد. انصاری‌فرد نخستین گزینه دنیزلی برای تقویت خط حمله بوده و هست.»

وی جزو نخستین بازیکنانی بود که پرسپولیسی‌ها با او مذاکره کردند و گفته می‌شد کریم قول‌هایی هم داده است اما با چرخش به طرف استقلال احتمال این همکاری کمتر شد. حالا شنیده می‌شود قضیه انصاری‌فرد- پرسپولیس جدی‌تر شده و این بازیکن طلب قراردادی 1.4 میلیارد تومانی کرده است. گفته می‌شود این مهاجم ملی‌پوش گفته 500 میلیون تومان از این مبلغ را همین ابتدای کار و به ‌صورت نقد می‌خواهد.

شنیده شده کریم این شرط را برای استقلالی‌ها هم گذاشته و به نظر می‌رسد هر کدام از مسئولان آبی و قرمز بتوانند این پول را فراهم کنند شاه‌ماهی فصل نقل و انتقالات را به تور می‌اندازند. ظاهرا پرسپولیسی‌ها با پرداخت این مبلغ به انصاری فرد موافقت کرده‌اند اما به نظر می‌رسد برای نهایی شدن تکلیف مقصد بعدی کریم چند روز دیگر باید به انتظار نشست.

 

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : جام نیوزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل