شوهر افغانی زن ایرانی خودش را به قتل رساند

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » شوهر افغانی زن ایرانی خودش را به قتل رساند

به گزارش دمت جیز دختر 20 ساله مشهدی که به تازگی با یک مرد با تبعه افغان ازدواج کرده بود به وسیله این مرد افغانی کشته شد.

 

 

به گزارش دمت جیز به نقل از خراسان، عصر یکشنبه گذشته، صاحبکار یک جوان افغانی که از چند روز قبل سرکار نیامده بود با تلفن همراه وی تماس گرفت و علت حضور نیافتن وی در کار ساختمانی را جویا شد. جوان افغانی در پاسخ به صاحبکارش گفت: من چند روز قبل همسرم را در منزل مسکونی ام کشته ام و الان هم فراری هستم بنابراین دیگر نمی توانم سرکار حاضر شوم. صاحبکار او که از شنیدن این جملات تعجب کرده بود، لحظاتی به فکر فرو رفت و احتمال داد حرف های کارگرش دروغ باشد و او این جملات را به «شوخی» عنوان کرده است اما باز هم نتوانست به راحتی از کنار این جملات بگذرد.

ساعتی بعد صاحبکار ساختمان به آدرس منزل کارگرش در بولوار ابوطالب رفت اما وقتی با در بسته منزل مواجه شد. نگرانی اش در این باره شدت گرفت و ماجرا را به آتش نشانی اطلاع داد. دقایقی بعد وقتی نیروهای آتش نشان قفل منزل را گشودند با جسد خون آلود زنی جوان در زیر پتو روبه رو شدند. بااطلاع ماجرای قتل به پلیس ۱۱۰، لحظاتی بعد نیروهای گشت انتظامی به دستور سروان مقدم (رئیس کلانتری شفا) عازم ابوطالب ۸۰ شدند و با تایید درستی خبر و حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضی اسماعیل شاکر (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند.

این گزارش حاکی است: با حضور مقام قضایی و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل جنایت، تحقیقات در این باره آغاز شد. جسد مربوط به زنی حدود ۲۰ساله بود که سرش با ضربه عمیق کارد شکافته شده بود و آلت قتاله نیز داخل شکمش قرار داشت. با اظهارات صاحبکار کارگر افغانی که در محل جنایت حضور داشت مقام قضایی دستورات ویژه ای را برای شناسایی و دستگیری متهم به قتل افغانی صادر کرد. ماموران انتظامی در اولین مرحله از اقدامات پلیسی خود به بنگاه مشاور املاک مراجعه کردند که حدود یک ماه قبل منزل مذکور را به تازه داماد افغانی اجاره داده بود اما بررسی قولنامه های موجود در بنگاه مشخص کرد که جوان افغانی مدارک اقامتی نداشت و به طور غیرمجاز در ایران زندگی می کرده است به همین دلیل قولنامه اجاره منزل به نام همسر ایرانی این جوان نوشته شده بود.

بنابراین گزارش، پس از انجام بررسی های مقدماتی و جمع آوری آثار به جا مانده از متهم به قتل فراری، قاضی شاکر دستور حمل جسد به پزشکی قانونی را در حالی صادر کرد که به دلیل روشن بودن کولر آبی منزل جسد دچار فساد نعشی اندکی شده بود.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل