طعنه بهزاد فراهانی به دخترش

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » طعنه بهزاد فراهانی به دخترش

 

به گزارش دمت جیز به نقل از انتخاب؛ وی در این برنامه در پاسخ به سئوال مجری که از او خواست خاطره ای را مطرح کند، بدون دلیل خاصی به خاطره مشترکش با مرحوم فتحی بازیگر نقش عمرعاص در سریال امام علی (ع) اشاره کرد.

 

وی گفت: ما در یکی از مناطق جنوبی کار فیلم برداری را انجام می دادیم و شبها برای استراحت به هتلی در بندر عباس می رفتیم. یک دکه کوچک در مسیر بود که گاهی آنجا می ایستادیم و خرید می کردیم. یک روز که آنجا بودیم، دختری جوان به انجا آمد و توهین های بدی را نثار پیر مردی که صاحب دکه بود کرد و رفت. فتحی از او پرسید: چرا جوابش را ندادی؟ پیر مرد مکثی کرد و سرش را پایین انداخت و گفت: او دخترم بود! برای همین پاسخی به او ندادم!

برخی بیان این خاطره از سوی بهزاد فراهانی را پاسخی تلویحی به افرادی می دانند که همواره از این بازیگر برجسته در مورد واکنشش به اقدامات غیراخلاقی دخترش، سئوال می کنند.

بهزاد فراهانی پیش از این در گفت و گویی در مورد اقدامات گلشیفته گفته بود: مسائل دخترم به من ارتباطی ندارد، این همه بدبخت در دنیا هست، بند کردید به دختر من!انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل