علت مرگ ویتنی هوستون مشخص شد!

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » موسیقی » علت مرگ ویتنی هوستون مشخص شد!

 

این خواننده در حالیکه کوکائین مصرف کرده بود و دچار یک حمله قلبی شده بود ، در وان حمام خفه شد.

این خواننده که جسد او در ماه فوریه در وان حمام اتاقش واقع در هتل بورلی هیلز پیدا شد، در حالیکه کوکائین مصرف کرده بود و دچار یک حمله قلبی شده بود، در وان حمام خفه شد.

علاوه بر کوکائین آثاری از داروها و مواد مخدر دیگر مانند ماری جوانا، زاناکس و بنادریل نیزدر بدن بی جان او کشف شده است اما هیچ کدام از این مواد باعث مرگ این خواننده مشهور نشده اند.

تعدادی از کسانی که در انجام آزمایشات سم شناسی و بررسی علت مرگ او شرکت داشتند معتقدند که به احتمال زیاد، ویتنی هوستون دچار یک حمله قلبی شده و همین موضوع باعث شده است که او هوشیاری خودش را ازدست بدهد و غرق شود .این گروه بر این باورند که مصرف کوکائین و در نتیجه منقبض شدن سرخرگها ، ممکن است باعث بروز این حمله قلبی شده باشد.

پزشکی قانونی تاکید کرد که هیچ اثری از اصابت ضربه و یا جراحت در جسد او کشف نشده است.

انتظار می رود که گزارش نهایی پزشکی قانونی تا دو هفته دیگر آماده و منتشر شود.

ویتنی هوستون که از همسر سابقش بابی براون، یک دختر ۱۸ ساله بانام بابی کریستینا داشت در مصرف مواد مخدر و نوشیدنیهای الکلی سابقه بسیار طولانی داشت و به همین دلیل دوستان این خواننده از مرگ زودهنگام او اصلا” تعجب نکردند.

اگرچه خانواده ویتنی هوستون از شنیدن نتایج آزمایشات خیلی ناراحت شدند اما از اینکه پرونده مرگ او بزودی بسته می شود، خوشحالند.

پاتریشیا هوستون، خواهر شوهر و مدیر برنامه های این خواننده گفت:”ما از شنیدن نتایج آزمایشات سم شناسی خیلی ناراحت و متاسف شدیم اما خوشحالیم که بزودی این پرونده غم انگیز بسته می شود.”

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : aftabir.comانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل