عکسهای استقبال بی نظیر مردم از احسان حدادی

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » عکسهای استقبال بی نظیر مردم از احسان حدادی

به گزارش دمت جیز به نقل از ایسنا احسان حدادي دارنده مدال نقره پرتاب ديسك المپيك در ميان استقبال پرشور هوادارانش از طريق فرودگاه امام خميني‌ (ره) به تهران بازگشت.

هواداران احسان حدادي، پيشكسوتان رشته دووميداني و جمع كثيري از اقوام و بستگان و همچنين دوستان وي براي استقبال از دارنده مدال نقره رقابت‌هاي پرتاب ديسك المپيك از ساعت اوليه بامداد امروز در فرودگاه امام خميني‌ (ره) حاضر شده بودند. در حالي كه بيشتر هواداران احسان پيراهن‌هاي سفيد يك دستي را به تن داشتند كه عكس قهرمان پرتاب ديسك ايران روي آن نقش بسته بود، با در دست داشتن حلقه‌هاي گل و دسته گل و همچنين پلاكارد و بنرهاي مختلف در انتظار ورود احسان حدادي بودند.در ميان هواداران حدادي ورزشكاران رشته‌هاي مختلف دووميداني از جمله ليلا رجبي و همسرش نيز ديده مي‌شدند.

پيش از اين قرار بود تا پرواز مستقيم لندن به تهران راس ساعت 2:30 بامداد در فرودگاه امام خميني‌ (ره) تهران به زمين بنشيند، اما با بيش از يك ساعت تاخير سرانجام اعضاي كاروان دووميداني ايران حدود ساعت 3:30 رسيدند. در حالي كه گروه موسيقي براي پيشواز قهرمان پرتاب ديسك ايران آهنگ‌ها و سرودهاي ملي مي‌نواخت و جمع كثيري از حاضران در فرودگاه و هواداران حدادي در سالن انتظار پشت ديوار شيشه‌اي منتظر حدادي بودند، ناگهان حضور علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال در فرودگاه همه را غافلگير كرد. كفاشيان كه خود به عنوان يكي از روساي سابق اين فدراسيون و پيشكسوت دووميداني همواره به عنوان يكي از چهره‌هاي شناخته شده اين ورزش از حدادي حمايت مي‌كرد، در ساعت اوليه بامداد نيز براي حمايت از اين قهرمان ايران به فرودگاه آمد و همچون ديگران به انتظار وي نشست.


نگاه‌ها به پله سالن ورودي فرودگاه دوخته شده بود و همه منتظر بودند تا حدادي ظاهر شود، اما ناگهان عادل فردوسي‌پور و رضا جاوداني دو مجري مطرح تلويزيون كه براي پوشش بازي‌هاي المپيك به لندن سفر كرده بودند، از پله‌ها پايين آمدند. جمعيتي كه پيش از اين يك صدا حدادي را تشويق مي‌كرد، با ديدن چهره فردوسي‌پور وي را مورد تشويق قرار دادند.

 

سرانجام پس از انتظار طولاني مدت براي حاضران در فرودگاه، احسان حدادي دارنده مدال نقره بازي‌هاي المپيك از پلكان سالن ورودي فرودگاه پايين آمد و در حالي كه مدال خود را مي‌بوسيد و براي هواداران دست تكان مي‌داد، در آغوش خانواده و دوستانش جاي گرفت. ريز و درشت خانواده حدادي براي استقبال وي به فرودگاه آمده بودند. از پدر بزرگ و مادربزرگ ها گرفته تا نوجوانان فاميل وي با در دست داشتن عكس احسان وي را تشويق مي‌كردند، در حالي كه احسان حدادي در بدو ورود به فرودگاه با استقبال گرم كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال، رشيديان دبير فدراسيون دووميداني و چند تن ديگر از پيشكسوتان فدراسيون مواجه شده بود. از سوي ديگر شاهد برخورد گرم خانواده، دوستان و هوادارانش بود كه يك صدا با فريادهاي «احسان دوستت داريم» فضاي فرودگاه امام خميني‌ (ره) را پر كرده بودند.

 

گروه موزيك همچنان مي‌نواخت و هواداران بر سر احسان حدادي گل مي‌ريختند. در ميان اين هياهو خبرنگاران نيز تلاش مي‌كردند تا به هر طريق ممكن نخستين صحبت‌هاي قهرمان پرتاب ديسك ايران را پس از برگشت به وطن و استقبال مردم پرشور ضبط كنند.

احسان حدادي پس از ورود به سالن انتظار فرودگاه روي شانه هوادارانش بلند شد و دوستانش بارها او را به هوا پرتاب كردند. در حالي كه بسياري از جمله پدر و مادر احسان اشك شوق به چشم داشتند، دسته گل‌هاي خود را به وي مي‌دادند، حدادي كه بسيار از استقبال بي‌نظير مردم خوشحال شده بود، با حوصله و روي خوش با تك تك علاقمندانش دست مي‌داد، روبوسي مي‌كرد و عكس مي‌گرفت.

 سرانجام پس از حدود يك ساعت جيغ و سوت و هورا به افتخار ورود قهرمان پرتاب ديسك ايران، حدادي به همراه جمعي از دوستانش راهي منزل شد.

افشين داوري، رييس فدراسيون دووميداني كه هدايت كاروان ايران را در المپيك برعهده داشت، به همراه احسان حدادي به كشور بازگشته بود، مورد استقبال گرم ساير مسئولان فدراسيون و علاقمندان دووميداني قرار گرفت.

مراسم استقبال از حدادي به فرودگاه امام خميني‌ (ره) ختم نشد و محله‌ او نيز شاهد حضور هواداراني بود كه به انتظار اين قهرمان نامي ايران نشسته بودند. جمعي از دوستان حدادي در ساعت اوليه صبح و در حالي كه هوا تقريبا روشن شده بود، مقابل درب خانه او منتظر بودند تا زير پايش گوسفند قرباني كنند. در و ديوار خانه حدادي پر از بنرها، پارچه و پلاكاردهايي بود كه موفقيت او را در المپيك تبريك گفته بود.

افشين داوري رييس فدراسيون دووميداني مقابل درب خانه احسان بار ديگر به او خسته نباشي گفت و از خانواده حدادي تشكر كرد.

علاقمندان و هواداران حدادي پس از تشويق وي تا درب منزل او را همراهي كردند و حدادي در ميان استقبال پرشور هواداران خود به خانه رفت.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل