عکس و مصاحبه بازیگر زن فیلم توهین کننده به پیامبر

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » عکس و مصاحبه بازیگر زن فیلم توهین کننده به پیامبر

دختر جوان 21 ساله ای که در این فیلم نقش آفرینی کرده در باره حضورش در این فیلم گفت : من کاتولیک هستم و مدت چند روز است که قرص خواب استفاده می کنم، همه اش گریه می کنم مردم بخاطر این فیلم افتضاحی که بازی کرده ام از من متنفر هستند.

آنا گرجی گفته است: من نقش کوچکترین وکم سال‌ترین عروس را در این فیلم را بازی می‌کردم. شخصی که بعدا به من گفته شد نقش حضرت محمد (ص) را بازی کرده، با نام “جورج” در فیلم حضور داشت. من هیچ عقیده‌ای در این باره نداشتم. من از ترس در خانه پنهان شده‌ام. می‌ترسم که مردم در خاورمیانه مرا مقصر بدانند.

وی افزود: من مسیحی کاتولیک هستم و مسلمانان ممکن است گمان کنند که من علیه آن‌ها در این فیلم بازی کردم.

من از قرص‌های خواب آور استفاده کرده و هر روز گریه می‌کنم. به من خیانت شده است. تصویر من در کلیپ این فیلم است، مردم آن فیلم زشت و زننده را از چشم من می‌بینند.

این دختر جوان در ادامه گفت: من و هم بازی‌ام در فیلم گمان کرده بودیم که این کارگردان در حال ساخت فیلمی با عنوان “مبارز بیابان” است و او هیچ گاه از دین حین ساخت این فیلم با ما سخن نگفت. به من گفته شده بود که من نقش “هیلاری”، جوان‌ترین همسر شخصی به نام “جورج” را بازی می‌کنم. این فیلم در مورد ستاره‌ای بود که از آسمان به زمین و در خاورمیانه دوران کهن آمده است. در این منطقه قبایل مختلفی وجود داشت که گمان می‌کردند این ستاره مقدس است و برای مبارزه با آن‌ها آمده است.

این دختر ۲۱ ساله افزود: از جلوه‌های ویژه زیاد و متفاوتی برای فیلمبرداری استفاده شد و در بسیاری از موارد تصاویر بر روی پرده آبی فیلمبرداری می‌شدند. این فیلم با بودجه کمی تولید شد. من برای هر روز بازی ۷۵ دلار (۵۰ پوند) دریافت می‌‌کردم و تمام سکانس‌هایی که با جورج بازی می‌کردم بر روی پرده آبی فیلم برداری می‌شد. هیچ گاه تصور نمی‌کردم که قرار است اتفاق دیگری بیفتد. شاید من بچه و خام باشم اما هیچ زنگ خطری به صدا در نیامد و مرا متوجه نکرد. من تنها نقشی را که به من گفته شده بود ایفا کردم. به ذهن هیچ یک از ما خطور نکرده بود که شاید این فیلم یک تبلیغات مخفی باشد.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل